Hauck

Prejsť na web výrobcu
www.hauck.de

Nemecká firma Hauck už viac ako 90 rokov prináša produkty pre deti a ich rodičov. Na začiatku tejto u rodičov obľúbenej značky boli prútené košíky a kolísky pre deti. Dnes v portfólii spoločnosti nájdeme detské kočíky, cestovné postieľky, detské stoličky na kŕmenie a množstvo ďalších výrobkov, ktoré pomáhajú rodičom vytvoriť bezpečné a hravé prostredie pre dieťa. 

Produkty Hauck spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a za svoju vysokú kvalitu získali množstvo medzinárodných ocenení. Výrobky Hauck, ktoré sú vyvíjané a vyrábané pre potreby rodičov i detí, dnes poznajú vo viac ako 86 krajinách na všetkých kontinentoch.

Vyberte si z pestrej ponuky Hauck v našom on-line obchode.

Kočík, autosedačka, rastúca stolička Hauck.

 

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti