Chicco

Prejsť na web výrobcu
www.chicco.com

Svetoznáma talianska značka Chicco pôsobí na trhu od roku 1958. Špecializuje sa na výrobu potrieb pre deti od narodenia do obdobia 3 rokov. Dnes si produkty Chicco vyrobené v Taliansku kupujú rodičia vo viac ako 120 krajinách sveta.

Široká škála výrobkov kombinuje v sebe funkčnosť, bezpečnosť, moderné technológie a dizajn. Chicco vytvára produkty, ktoré vyhovujú potrebám všetkých matiek a detí. Poskytuje moderné a bezpečné riešenie, ktoré spĺňa rôznorodé potreby detí od narodenia.

Hračky Chicco podporujú u detí spontánne objavovanie sveta. Pozitívne pôsobia na zmysly detí a napomáhajú k ich zdravému fyzickému i psychickému vývoju. Detské autosedačky, kočíky pre deti, lehátka, hračky pre bábätká, fľaše, oblečenie a množstvo ďalších produktov prináša do rodín s deťmi atmosféru pokoja a bezpečnosti. Riešenia pre matky s deťmi vnášajú do každodenného života harmóniu a radosť.

Vyberte si zo širokej ponuky výrobkov Chicco v našom online obchode.

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti