BELISIMA

Značka Bellissima je zárukou, že jej produkty Vám budú dobre slúžiť, bez straty svoj tvar či krásnu farbu.

Detské posteľné obliečky Belisima

Sme si vedomí toho, že spánok je pre bábätká a malé deti veľmi dôležitý, preto ponúkame detské posteľné obliečky z príjemných a kvalitných materiálov ako je bavlna. Obliečky z bavlny sú veľmi príjemné na dotyk, dobre absorbujú pot a sú priedušné. Ponúkame veľmi dizajnovo vypracované vzory, ktoré sú na prvý pohľad veľmi príjemné a pre deti majú upokojujúci účinok.

Zavinovačky

Zavinovačka je dôležitým prvkom výbavičky bábätka. Pomôže bábätku docieliť pocitu istoty, ktoré pozná z mamičkinho bruška, v zavinovačke sa dieťatko cíti veľmi bezpečne a pokojne.
 

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti