Avent

Prejs? na web výrobcu
www.avent.sk

Royal Philips z Holandska je diverzifikovaná technologická spoločnosť zameraná na zlepšenie života ľudí prostredníctvom zmysluplnej inovácie v oblasti zdravotníctva, elektroniky a osvetlenia. Firma je lídrom v oblasti liečby srdcových ochorení, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky účinných riešení osvetlenia a nových osvetľovacích aplikácií.

V oblasti starostlivosti o deti vyvinul Philips radu detských výrobkov a potrieb pre deti, ktorá je známa pod značkou AVENT. Výrobky AVENT sa stali obľúbenými medzi rodičmi vďaka svojim ergonomickým tvarom, kvalitou a bezpečnosťou. V rade AVENT sú zastúpené dojčenské potreby pre najmenšie deti, ako sú dojčenské fľaše, cumlíky, hračky, elektronické pestúnky a monitory dychu, odsávačky mlieka, poháriky pre deti, potreby na kŕmenie, sterilizátory fliaš, detská kozmetika a mnoho ďalších.

Philips AVENT ako jediný na svete ponúka špeciálny kŕmiaci systém, ktorý umožňuje matkám pohodlne dojčiť a súčasne kŕmiť dieťa odsatým materským mliekom či umelou detskou výživou pomocou dojčenskej fľašky. Výrobky Philips AVENT získali za svoj inovatívny prístup množstvo medzinárodných ocenení.