Trojkolka Be Move Smoby s vodiacou tyčou od 15 mesiacov zeleno-tyrkysová

Tovar expedujeme:
2-5 pracovných dni
Výrobca:
Smoby
Obj. číslo:
VIA-SM740314
31,80 € 26,50 €
-+
Sledovať
Poslať dotaz predajcovi

Trojkolka Be Move Smoby s vodiacou tyčou od 15 mesiacov zeleno-tyrkysová

Trojkolka Be Move od francúzskeho výrobcu Smoby je tou pravou trojkolkou, ak chcete pre vaše dieťa to najlepšie. Je to nádherná trojkolka pre deti od 15 mesiacov. Jej farebné prevedenie zelenej a tyrkysovej v kombinácii s červenou si zamiluje každý drobec. Má robustný kovový rám, vďaka čomu je veľmi bezpečná a odolná. Pevná konštrukcia je zárukou, že vám trojkolka Smoby vydrží dlhé roky. Tichú jazdu zaručujú kvalitné a odolné kolieska. Kolieska na trojkolke sú vyrobené z mäkčeného plastu. hravo si poradia aj s menšími nerovnosťami na ceste a majú tichý chod. Trojkolka má nosnosť 30 kg.

Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu sa deťom sedí pohodlne a neunavia sa ani pri dlhšej jazde. Výška sedadla od zeme je 31 cm. Pedále trojkolky sú protišmykové. Doplnkom, ktorý ocenia všetky deti, je vyklápacia zadná korba na obľúbené hračky. Dieťa je počas jazdy na trojkolke chránené bezpečnostným pásom. Vďaka praktickej teleskopickej rodičovskej tyči môže rodič tlačiť trojkolku vtedy, keď sa už dieťatku nechce pedálovať. Vodiaca tyč sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia. Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. 

Veková vhodnosť trojkolky je od 15 mesiacov do 3 rokov alebo do času, kedy je dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality a odolnosti. Hračky Smoby sú vyrobené zo zamatovo jemného plastu, majú zaoblené hrany. Detská trojkolka Be Move Smoby spĺňa požiadavky najnáročnejšieho zákazníka. Jazda na detskej trojkolke je nielen veľmi zábavná a veselá, ale pomáha tiež deťom s motorickým vývinom a posilňovaním svalstva.

Výška rúčky: 95cm

 Váha konštrukcie (kg)3,6
Nosnosť (kg)30
Rozmer (dxšxv) cm68x52x52

Fotogaléria