Snuza Monitor dychu dieťaťa Snuza Hero MD

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
Snuza
Obj. číslo:
AGS-SNU007MD
89,90 € 74,92 €

Snuza Monitor dychu dieťaťa Snuza Hero MD

Rodičia zažívajú najväčšiu úzkosť, keď ich novorodeniatko príde domov po prvýkrát. Prebúdzate sa každých 10 až 15 minút počas noci a kontrolujete svoje dieťa či je v poriadku. Inovatívny Snuza Hero MD monitor na plienku Vám dáva istotu, keď ju najviac potrebujete. Snuza je popredným výrobcom prenosných detských monitorov, ktoré zabezpečia pokoj pre unavených a ustarostených rodičov. Baby monitor na plienku je praktické a múdre zariadenie, ktoré monitoruje pohyb bruška Vášho dieťatka. Pokiaľ sa bruško Vášho dieťata nepohlo počas 15 sekúnd, upozorní Vás hlasným alarmom. - zaznamenáva aj ten najmenší pohyb bruška vášho dieťatka - jednoducho sa pripne na plienku pomocou malého klipu - zvukový a svetelný alarm - hlasný alarm (85 dB) - stimulujúce vibrácie pri zástave dychu - ak počas 15 sekúnd monitor nezaregistruje pohyb bruška, tak vibráciami povzbudí dieťa, aby znovu dýchalo - po troch udalostiach s vibráciami / záchvatmi vás varovanie upozorní, že dýchanie sa zastavilo 15 sekúnd pri troch príležitostiach - ak sa zistí ďalších 5 sekúnd bez dýchania, ozve sa ostrý zvuk - vďaka svojej kompaktnosti môžete mať monitor stále pri ruke - na použitie nie je treba žiadny kábel ani podložky, prístroj funguje len na batériu - možnosť vymeniť batériu užívateľom - batéria: 3.0V, CR2 - upozornenie: Snímač pre snímanie pohybov nie je umiestnený v klipe na uchytenie, ale na špičke prístroja. Takéto umiestnenie viac vyhovuje detskému brušku a predchádza falošným poplachom . - monitor dychu dieťaťa v kategórii zdravotníckych pomôcok, trieda zdravotníckej pomôcky IIb - v cene je krabička pre pohodlné a bezpečné prenášanie prístroja Produkty Snuza vyhrávajú súťaž Across the Board Sme hrdí, že vám môžeme oznámiť, že aj Snuza Pico a Hero MD boli nedávno ocenené produktovými cenami. Oba monitory nepretržite preukazujú svoju hodnotu rodičom. Uľahčujú im život a dávajú im trochu pokoja počas spánku. Snuza Hero MD – vyhral zlato Sme veľmi hrdí na nášho malého hrdinu Snuza Hero MD, pretože aj naďalej dokazuje hodnotu, ktorú má ako lekársky certifikovaný monitor. Snuza Hero MD získal ďalšiu veľkú cenu, tentoraz si odniesol zlato za "Najinovatívnejšie pre rodičov" v oceneniach Mumii Best Baby and Toddler Gear 2017. Všetky ocenenia a recenzie rodičov sa odohrali naživo na adrese www.mumii.co.uk dňa 1. septembra 2017 a pokrývajú ich sociálne platformy (@MumiiUK). Všetky výsledky budú zahrnuté v ich každoročnom časopise Best Baby & Toddler Gear - distribuovaný očakávajúcim a novým rodičom. Monitor Snuza Hero MD bol finalistom aj v súťaži "Made for Mums", čo je veľmi prestížne ocenenie v Spojenom kráľovstve. Váha: 40 g netto (200 g brutto) Rozmery: 7,2 cm x 4,3 cm x 2,9 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti