TOP PRODUKT

Small Foot motorická tréningová kocka

Tovar expedujeme:
3 -7 pracovných dní
Výrobca:
Small Foot
Obj. číslo:
LG10074
16,03 € 13,36 €
-+

Small Foot motorická tréningová kocka

Drevená motorická kocka Small Foot pre chlapca i dievča od 1 roka zaujme deti svojím farebným prevedením a rôznymi aktivitami, ktoré deti nielen zabavia, ale zároveň prispievajú k ich rozvoju. Prevliekanie farebných guľôčok na labyrinte, točenie ozubených koliesok, posúvanie lienky a včielky po kľukatej cestičke, vkladanie kociek rôznych tvarov rozvíja jemnú detskú motoriku.

Pri hre sa deti nielen zabavia, ale učia sa spoznávať farby, tvary a na farebných hodinách spoznávajú číslice. Motorická kocka s labyrintom má rozmery 15*15*29 cm. Ak hľadáte pre dieťatko didaktickú hračku, vyberte si motorickú kocku nemeckej značky Small Foot. Vo výrobkoch Small Foot sa prepája jedinečný dizajn, kvalitný materiál, hravosť a vzdelávanie.Vhodné pre dieťa od12 mesiacov
Váha celkom (kg)0,83
Rozmer (dxšxv) cm 15 x 15 x 29 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti