Small Foot Farebná topánka na prevliekanie

Tovar expedujeme:
2- 5 pracovných dní
Výrobca:
Small Foot design
Obj. číslo:
LG6475
11,59 € 9,66 €
-+

Small Foot Farebná topánka na prevliekanie

Sada 2 kusov. Super pomôcka na rozvoj jemnej motoriky, precvičovanie navliekania a zaväzovania šnúrok na topánkach. Na topánkach sa dieťa učí šnúrovať a zároveň si cvičí trpezlivosť a zručnosť. Materiál: drevo/látka. Rozmery: cca 15 x 6 x 9 cm.

Vhodné pre dieťa od36 mesiacov

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo nateraz nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam mešká kuriér no vždy však robíme na maximum čo vieme, preto prosím zbytočne nevolajte, všetko postupne s min. oneskorením odchádza. Ďakujeme za pochopenie 💝

Pre tích čo platia vopred: Do emailu Vám posielame po nabehnutí platby Potvrdenie o prijatí úhrady a po odoslaní balíka dostáva každý email o pohybe balíka.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti