Small Foot Chodítko kosačka na trávu 2v1

Tovar expedujeme:
3 -7 pracovných dní
Výrobca:
Small Foot
Obj. číslo:
LG11292
67,10 € 55,92 €
-+

Small Foot Chodítko kosačka na trávu 2v1

Chcete kosiť trávnik ako dospelí? Žiadny problém, ak máte túto kosačku na trávu vyrobenú v roku 2019 TOYaward vyrobenú z FSC® 100% certifikovaného dreva, ktorá je tiež pomocníkom na chodenie pre bábätká. Rukoväť na tejto pestrofarebnej pešej asistentke má dve rôzne polohy: pre prvé pokusy o chôdzu ponúka pre začiatočníkov stabilné a bezpečné držanie. Pre pokročilejších chodcov je možné zmeniť polohu a zbernú nádobu namontovať na chodník. Ďalšou skvelou vlastnosťou je skladačka motora, ktorá podporuje rozvoj motorických zručností. Táto kosačka na trávu je nielen fantastickým pomocníkom pri chôdzi, ale môže byť tiež použitá pri hraní rolí.

Po stlačení kosačky sa tráva na prednej strane otočí. Okrem toho je možné trávu odstrániť pomocou suchých zipsov a vyčistiť. Je to špeciálny druh detského chodítka, ktorý prináša veľa radosti aj mimo domu.Vhodné pre dieťa od12 mesiacov
Váha celkom (kg)6,2
Rozmer (dxšxv) cmKosačka na trávu cca. 55 x 38 x 52 cm; Celý blok motora: výška cca. 14 cm, Ø cca. 18 cm; výška rukoväte: 50cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti