Novinka TOP PRODUKT

Slovensky hovoriaca a spievajúca detská bábika PlayTo Marika 46 cm

Dostupnosť:
3-5 pracovných dní
Výrobca:
PLAYTO
Obj. číslo:
CARE-31581
18,86 € 15,72 €

Slovensky hovoriaca a spievajúca detská bábika PlayTo Marika 46 cm

Detská bábika PlayTo. Hlava, ruky a nohy sú vyrobené z gumy, telíčko potom z mäkkého materiálu. Bábika má milú tváričku, ktorá vyzerá ako naozajstné bábätko. Dĺžka bábiky je 46 cm. Bábika má slovensky hovoriaci modul, ktorý sa nachádza v kapsičke na brušku. Modul po stlačení prehráva 5 piesní a hovorí 14 slovenských viet.
Bábika spieva tieto slovenské pesničky:
- Červený kacheľ biela pec
- Jedna druhej riekla
- Ťap ťap ťapušky
- Pec nám spadla
- Prši, prší len sa leje
Bábika hovorí tieto sloveské vety:
- Hraj sa so mnou
- Daj ma spinkať mamička
- Mamička hraj sa so mnou
- Spievaj so mnou
- Otecko mám Ťa veľmi rada
- Otecko hraj sa so mnou
a ďalšie.
Modul je napájaný 3 guľatými batériami 1,5V (AG13, LR44-okrúhle), testovacie batérie sú súčasťou balenia. Rozmery krabice: vxšvh: 47x28x12 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

FarbaRužová
Hmotnosť0,4 kg

Fotogaléria

Súvisiace produkty


Súvisiace produkty

Vážení návštevníci. z dôvodu aktuálnej COVID situácie sme sa rozhodli od dnešného dňa neprijímať nové objednávky,  nevieme sľúbiť, či dokážeme zabezpečiť ich expedovanie v najbližších dňoch, kedže sme  malá rodinná firma a aktuálne opatrenia nás doviedli k najrozumnejšiemu riešeniu pre nás, tak aby sme vedeli zabezpečiť starostlivosť o naše deti a najbližších. Nedokážeme v takto extrémne krátkom čase nahradiť ľudí, dokážu to len mega veľké spoločnosti, preto sa aj do budúcnosti  rozhodujeme čo prínosné Vám vieme ako skúsený rodičia štyroch detí na tomto webe ponúknuť. Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám veľa zdravia. Nezabudnite, že slnko raz vyjde a počas búrky treba zachovať pokoj :) Zvládneme to, sme s Vami. Iveta a naše deti PS Doteraz prijaté objednávky odošleme do piatku. Komunikácia bude prebiehať prednostne emailom, nakoľko doma mám zlý telef. signál.