Skip Hop Podložka na hranie bez PVC a BPA 218x132cm Zoo 0m+

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
SKIP HOP
Obj. číslo:
AGS-243101
90,24 € 75,20 €

Skip Hop Podložka na hranie bez PVC a BPA 218x132cm Zoo 0m+

S obojstrannou podložkou na hranie Zoo vytvoríte bezpečný priestor pre Vaše deti, v ktorejkoľvek časti domova, či už v detskej izbičke alebo v obývačke. Obojstrannosť podložky zdvojnásobí možnosti štýlového využitia v jasných detských farbách a vzoroch, ale aj v tlmenejšom dizajne. Úplne bezpolymérová podložka sa ľahko udržuje v čistote a stačí ju jednoducho navinúť, čím je ľahká na premiestnenie alebo skladovanie. Mäkkosť podložky izoluje a tlmí nárazy, čím zabezpečuje Vášmu dieťatku maximálne pohodlie a bezpečnosť pri hre. - Podložka je obojstranná vždy s jednou neutrálnou stranou zmení detské ihrisko vo Vašej domácnosti na dizajnový kúsok, ktorý perfektne doladí Váš interiér. - Bez PVC – konkurencia je väčšinou z PVC materiálu - Bez BPA - Bez ftalátov - Nadštandardný veľký rozmer za prijateľnú cenu v porovnaní s trhom - Mäkká, bezpečná a hygienická podložka na hranie, ktorá chráni dieťa pred studenou a tvrdou podlahou - Izoluje a tlmí nárazy - Veľmi jednoducho sa udržuje v čistote - Nepremokavá - Štýlový dizajn - Možnosť zrolovať pre pohodlnú prepravu a skladovanie - Vhodná od 0m+ Rozmery produktu: 218 cm x 132 cm x 1,27 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti