Novinka

Skip Hop Hračka telefón hudobná Explore&More - Sovička 6m+

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
SKIP HOP
Obj. číslo:
AGS-303200
14,31 € 11,93 €

Skip Hop Hračka telefón hudobná Explore&More - Sovička 6m+

Haló, kto volá? Vaše dieťatko zažije veľa zábavy s týmto telefónikom v tvare sovičky. Telefónik vydáva 10 rôznych zvukov. Pod každým pierkom sa ukrýva nejaký zvuk - po stlačení sa ozve húkanie, zvonenie, melódie, rôzne zvuky. Telefónik je vybavený praktickým držiakom. Krídielka sovičky svietia. Hračka vyžaduje 3x AAA batérie (nie sú súčasťou výrobku).Sovička po zapnutí zabliká krídielkami, hračka je vybavená funkciou "Auto-off" / automatického vypnutia po 10 minútach. Obsahuje 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov. Rozmery produktu: 12,7 cm x 7,6 cm x 4,5 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti