• Úvod
  • >>
  • Skip Hop Hračka hudobná telefón Explore&More Selfie 6m+

Skip Hop Hračka hudobná telefón Explore&More Selfie 6m+

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
SKIP HOP
Obj. číslo:
AGS-185650
16,14 € 13,45 €
-+

Skip Hop Hračka hudobná telefón Explore&More Selfie 6m+

Prvá selfie! Vďaka svojmu zrkadlovému povrchu tento roztomilý telefón povzbudzuje dieťatko pri sebapoznávaní počas hry. Tri svetelné filtre tváre pre najmenších, kde môžu preskúmať farebné okuliare, roztomilé psie ušká a ďalšie. Všetko doplnia úžasné zvukové efekty, vrátane štekania a mňaukania ako aj veselé melódie. - predná zrkadlová plocha povzbudzuje dieťatko na sebapoznávanie - tlačidlo na prepínanie filtrov tváre, zvukov a skladieb - tri svetelné filtre na tvár: okuliare, psie a mačacie ušká - tri zábavné zvukové efekty: štekanie, mňaukanie a pozdrav - výrez na anténe umožňuje pripevniť na kočík s C krúžkom, ktorý nie je súčasťou balenia - vyžaduje 3 batérie AAA, ktoré sú súčasťou balenia - vhodné pre deti od 6m+ Rozmery produktu: 10,7 cm x 13,2 cm x 4,6 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo v tejto situácii nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Tovar môžete ak Vám nevyhovuje samozrejme vrátiť. Kontaktujte nás pre a pošleme poň kuriéra.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam kuriér donese tovar neskôr a nestihneme ho naložiť tomu nášmu ... vždy však robíme na maximum čo vieme :) 

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti