Novinka

Nuby Detský zubný gél All Natural 20g + kefka na prst 4m+

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
Nuby
Obj. číslo:
AGS-CG67575
5,49 € 4,58 €
-+

Nuby Detský zubný gél All Natural 20g + kefka na prst 4m+

Zubný gél/pasta Nuby Citroganix sa vyrába z prírodných zložiek a je špeciálne navrhnutý pre bezpečné čistenie zubov a ďasien detí od 4 do 24 mesiacov. Čistenie zubov je jednoduché vďaka priloženej kefke na zuby. - zubný gél je bezpečný pri prehltnutí - chráni pred baktériami vďaka zložke Citroganix - Citroganix je prírodný výťažok z pomaranča Murcia ( má antibakteriálne účinky ) - gél obsahuje výťažky z klinčeka, ktoré majú upokojujúce účinky - vďaka priloženej silikónovej kefke na prst sa dieťa učí zubnej hygiene - 20 g zubného gélu Rozmery produktu: 2 cm x 11 cm x 3 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti