Novinka TOP PRODUKT

Malatec Drevená ohrádka borovica 6-dielna XL

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
Malatec
Obj. číslo:
PO-5900779933583
86,18 € 71,82 €

Malatec Drevená ohrádka borovica 6-dielna XL

Priestranný model detskej drevenej ohrádky z borovice s dvierkami. Ohrádka poskytuje dostatočný priestor a bezpečie. Pomocou dielov viete nakonfigurovať rôzne veľkosti ohrádky či spravité predeĺovaciu stenu.

6 panelová ohrádka je vyrobená z leštenej borovice najvyššej kvality Je ideálna pre použitie v interiéri. Ohrádka je vyrobená v EU zo starostlivo vyberaných materiálov podľa platných európskych noriem. Všetky hrany a rohy nábytku sú zaguľatené a cieľom minimalizovať riziko poranenia. Medzi priečkami je bezpečná vzdialenosť zabraňujúca prípadnému zakliesneniu detskej hlavičky. Ohrádku si môžte prelakovať, teraz je v prírodnom vyhotovení.

Detská ohrádka sa skladá zo 6 častí o rozmeroch: 90 cm (šírka) / 68 cm (výška). Jedna z časti je vybavená praktickými dvierkami s poistkou.
Jednotlivé diely môžete ľubovolne spájať (po 3,4,5... dieloch) a vytvoriť tým rôzne tvary. Okrem toho môžete diely ohrádky použiť k ohradeniu priestoru, kde sa deti môžu alebo naopak nesmú pohybovať.

Použité materiály sú testované v akreditovanej skúšobni ako zdravotne nezávadné a vyhovujú hygienickým požiadavkom na výrobky pre deti vo veku do 3 rokov.

Všetky diely sú vybavené protišmykovými nožičkami.  

K detskej ohrádke odporúčame zakúpiť aj penový koberec.

Výrobok je určený pre deti do 24 mesiacov s prihliadnutím k fyzickým a motorickým schopnostiam dieťaťa.
Výrobok nie je určený ku komerčnému alebo profesionálnemu používaniu v zariadeniach ako sú napríklad školy, jasle a pod. Výrobok je vyrobený v súlade s európskou technickou normou DIN EN 12227-1 (detské ohrádky pre domáce použitie), DIN EN-71 (bezpečnosť hračiek), EN-71-1 (mechanické a fyzikálné vlastnosti), PL-71-2 (horlavosť), PL-71-3 (migrácia určitých prvkov)