TOP PRODUKT

LILINKA Zábavný poťah na madlo kočíka

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
LILINKA
Obj. číslo:
LLNK0859-4
8,99 € 7,49 €

LILINKA Zábavný poťah na madlo kočíka

Originálny, veselý a zábavný poťah na madlo je vyrobený z čierneho odolného šuštiaku a našitých pestrofarebných stužtičiek.
Stužtičky, ktoré dieťatko ťahá a zároveň si na nich prezerá farebné obrázky, zaujmú jeho pozornosť a zabavia ho, keď je to potrebné.
Na jednom poťahu je najmenej 12 stužtičiek.
Poťah má zapínanie na suchý zips a po bočných stranách sú gumičky, preto dobre priľne ku originálnemu madlu kočíka.
Pripína sa na suchý zips na madlo, dĺžka uni 40 cm, obvod madla do 14 cm.

 

RECENZIA ZÁKAZNÍČKY

Oslovili tieto ochranné poťahy na madlo z dvoch dôvodov: chcela som našim dvojičkám kočík oživiť práve niečím takýmto veselým a potrebovala som ochrániť madlo na kočíku, ktoré bolo vkuse oslintané a uchytané. Tak toto mi vyriešilo obe starosti. Detičky majú pri prechádzke zábavku po ruku, ktorú len tak nezahodia (aj to jedna z výhod) a chodíme vždy s čistým kočíkom (keď je to špinavé večer stiahnem, v ruke operem, alebo pretrem hubkou a sme čístí)

K tímto ochranám madla som si zrovna objednala aj ochranu športového sedadla vo forme podložky, ktorá je obojstranná. Takže ak ju ušpinia, otočím a sme hneď v čistom :) Oba doplnky výborne k sebe farebne ladia. Som spokojná s poradenstvom pani predavačky, ktorá mi tieto doplnky poradila.Fotogaléria

Súvisiace produkty


Súvisiace produkty

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti