LEGO® Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0

Tovar expedujeme:
Na sklade 1-3 pracovné dni
Výrobca:
LEGO
Obj. číslo:
TF-21161
69,77 € 58,14 €
-+

LEGO® Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0

LEGO® Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0, výrobca LEGO. Chyťte kocky z kreatívneho boxu od LEGO® Minecraft ™ a pustite sa do stavania vlastných dobrodružstiev zo slávnej on-line hry! Riaďte sa pokynmi a postavte skvelý hrad alebo rušnú farmu, prípadne si vymyslite vlastné prostredie.

  • Táto stavebnica inšpirovaná hrou Minecraft ™ je tvorená 564 dieliky. Jej súčasťou sú obľúbené postavy z hry, medzi ktoré patrí Steve, Alex, Creeper ™, prasa a zombie, ale môže sa pochváliť aj celým radom zábavných funkcií od odpaľovača TNT až po zúčtovanie s Creeper.
  • Táto stavebnica na motíve hry Minecraft ™ nepotrebuje batérie. Zdrojom zábavy je detská predstavivosť, takže hranie nebude mať konca.
  • Hrad meria cez 18 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Farma meria 16 cm na výšku, 26 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Táto sada na motívy hry Minecraft ™ teda prináša zábavu v epickom meradle.
  • Súpravy LEGO Minecraft prinášajú deťom možnosť nekonečného samostatného hrania. A vďaka autentickým Minecraft biómom a obľúbeným akčným figúrkam nebudú chcieť hračku odložiť!

 

Počet dielikov 564, počet figúrok 3

Pre deti od 8 rokov


Parametry:

Výrobca: Lego
Krajina pôvodu: CZ
Hmotnosť: 1.224 kg
Balenie: krabice
Potrebuje batériu: ne
Určené pre: chlapec
Batéria je súčasťou balenia: ne
Vek od: 8 rokov


Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti