LEGO® Friends 41366 Oliviina cukráreň

Dostupnosť:
3-5 pracovných dní
Výrobca:
LEGO
Obj. číslo:
TF-41366
23,78 € 19,82 €
-+

LEGO® Friends 41366 Oliviina cukráreň

LEGO® Friends 41366 Oliviina cukráreň, výrobca LEGO. Uži si s Emmou a Zobom v Oliviinej supermodernej cukrárni od LEGO® Friends

  • Vo vzduchu cítiť úžasnú vôňu – čerstvo upečené koláčiky! Pomôž Olivii z LEGO® Friends v jej novo otvorenej cukrárni. Preskúmaj všetky Oliviine supermoderné vynálezy na pečenie. Vyber si ten najlákavejší výtvor z otočného podnosu alebo si upeč vlastné maškrty v bláznivom stroji na koláčiky. Pomôž robotovi Zobovi obslúžiť Emmu z LEGO Friends pri stroji na mlieko a pri pokladni. Vyhrň si rukávy; zdá sa, že Olivia potrebuje pomoc v kuchyni... Čo to tak smrdí? Spálený koláčik! Vytrieď tie najlepšie, nalož ich na skúter a choď ich predávať po celom Heartlake City.
  • Technológie a jedlo sú spojené s množstvom parádnych vychytávok v Oliviinej cukrárni (41366) od LEGO® Friends pre tvorivú hru. Cukráreň je inšpirovaná sushi reštauráciou z technologickej štvrti Heartlake City a obsahuje tácku, ktorá sa otáča pomocou ozubených koliesok. Cukráreň z LEGO Friends má parádny stroj na koláčiky, vnútornú a vonkajšiu jedáleň a kuchyňu s rúrou, drezom a pomôckami na pečenie. Súčasťou tejto cukrárne je aj skúter na rozvoz koláčikov po celom Heartlake City pre ešte viac tvorivej hry.
  • Obsahuje 2 minibábiky: Oliviu a Emmu z LEGO® Friends a robota Zoba.

 

Počet dielikov 335, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov

Parametry:

Výrobca: Lego
Krajina pôvodu: CN
Hmotnosť: 0.55 kg
Balenie: krabice
Určené pre: dievča
Vek od: 6 rokov


Fotogaléria