LEGO® City 60206 Letecká policajná hliadka

Dostupnosť:
3-5 pracovných dní
Výrobca:
LEGO
Obj. číslo:
TF-60206
7,99 € 6,66 €
-+

LEGO® City 60206 Letecká policajná hliadka

LEGO® City 60206 Letecká policajná hliadkavýrobca LEGO. Ukážte svojmu dieťaťu vzrušujúcu akciu v LEGO® City s policajnou stíhačkou!


  • Naskočte do policajnej stíhačky a hliadkujte v uliciach LEGO® City z výšky! Počkať, čo robí zloduch s tým trezorom? Preskúmajte okolie baterkou, zamierte na zloducha a vrhnite sa nadol, aby ste ho zatkli predtým, než unikne! Ďalší vzrušujúci deň v LEGO City!
  • Pomôžte svojmu dieťaťu hliadkovať nad LEGO® City s úžasnou stavebnicou 60206 Letecká policajná hliadka. Táto LEGO 4+ stavebnica je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre deti už od predškolského veku, s parádnou stíhačkou, ktorá má otvárací kokpit pre minifigúrku a svetlomet, a zahŕňa aj špeciálnu podstavu na kocky, ktorá umožňuje začiatočníkom užiť si stavanie budov, áut a podobne, na vlastnú päsť.
  • Taktiež obsahuje jednoduchý návod na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu hrdinovi pochopiť účel stavebných krokov a rozšíriť jeho predstavivosť a istotu, vďaka čomu zažije skvelé začiatky pri stavaní LEGO stavebníc v prostredí známeho LEGO City.
  • Táto zábavná policajná naháňačka od LEGO City obsahuje aj otvárací trezor na drahokamy, putá a 2 minifigúrky.
  • Súčasťou stavebnice sú 2 minifigúrky z LEGO® City: pilota leteckej polície a zloducha.

 

 

Počet dielikov 54, počet figúrok 2

Pre deti od 4 rokov


Parametry:

Výrobca: Lego
Krajina pôvodu: CZ
Hmotnosť: 0.14 kg
Balenie: krabice
Určené pre: chlapec
Vek od: 4 rokov


Fotogaléria