LEGO Architecture 21052 Dubaj

Dostupnosť:
3-5 pracovných dní
Výrobca:
LEGO
Obj. číslo:
TF-21052
48,14 € 40,12 €
-+

LEGO Architecture 21052 Dubaj

LEGO Architecture 21052 Dubaj, výrobca LEGO. Ukážte svoju lásku k Dubaju touto čarovnou stavebnicou zo série LEGO® Architecture.

  • Vybudujte fantastické budovy a miesta, Burdž chalifa, Hotel Burj Al Arab Jumeirah, Jumeirah Emirates Towers Hotel, plus fontánu Dubai Fountain a pamiatku Dubai Frame.
  • Tieto miniatúry ponúkajú zábavu pri stavaní. Sú nesmierne detailné a pri vystavení spolu na základni sa stanú stredobodom záujmu v každej domácnosti alebo kancelárii.
  • Dubaj sa môže pochváliť niektorými z najpozoruhodnejších budov na svete. Obyvatelia, turisti a všetci obdivovatelia tohto futuristického mesta teraz môžu vytvoriť vlastnú verziu týchto ikonických budov vďaka modelu Dubaja z kolekcie LEGO® Architecture Skyline (21052).
  • Táto stavebnica pre dospelých zahŕňa zmenšené modely najvyššej budovy sveta pri jej dokončení v roku 2010, Burdž chalifa, 7-hviezdičkového hotela Burj Al Arab Jumeirah, hotela Jumeirah Emirates Tower Hotel, ako aj fontány Dubai Fountain a výnimočnej pamiatky Dubai Frame.
  • Vďaka jednoduchému návodu dokážu tieto detailné miniatúry postaviť aj nováčikovia vo svete LEGO kociek. A keď sa vystavia spolu na základni, táto skvelá zberateľská hračka určite zaujme každého.

 

Počet diellikov 740

Pre deti od 16 rokov


Parametry:

Výrobca: Lego
Krajina pôvodu: HU
Hmotnosť: 0.58 kg
Balenie: krabice
Potrebuje batériu: ne
Určené pre: chlapec
Batéria je súčasťou balenia: ne
Vek od: 16 rokov


Fotogaléria