Kinderkraft Trojkolka ASTON grey Kinderkraft

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
KINDERKRAFT
Obj. číslo:
AGS-KKRASTOGRY0000
89,95 € 74,96 €
-+

Kinderkraft Trojkolka ASTON grey Kinderkraft

Trojkolka ASTON je určená pre deti od 9 mesiacov do 5 rokov. Možno ju ľahko prispôsobiť veku a výške dieťaťa. Je tiež možné prepojiť rukoväť s madlom a umožniť tak rodičom mať plnú kontrolu nad trojkolkou. Vďaka sklopnej opierke nôh a možnosti otočiť sedadlo v smere alebo proti smeru jazdy, možno trojkolku použiť aj ako kočík. Vlastnosti: - veľké kolesá odolné proti prepichnutiu z EVA peny so zvýšenou pevnosťou, takže sa nemusíte obávať poškodenia kolies počas jazdy - s funkciou voľného kolesa môže dieťa voľne šliapať, nezávisle na osobe, ktorá ovláda trojkolku - vďaka sklopnej opierke nôh a možnosti otočiť sedadlo v smere alebo proti smeru jazdy, možno trojkolku použiť aj ako kočík - mechanizmus spájajúci materskú rukoväť s riadidlami dieťaťa umožňuje rodičom v prípade potreby udržať plnú kontrolu nad trojkolkou Bezpečnosť - 5-bodový bezpečnostný pás s polstrovaním a prídavným popruhom chráni dieťa pred vypadnutím - bezpečnostná zábrana pre dieťa poskytuje dodatočnú ochranu a môže byť úplne odstránená pre ľahký prístup pre staršie deti - brzdy na zadných kolesách zvyšujú bezpečnosť pri zastavení a pri usadení sa a vyberaní dieťaťa z trojkolky Pohodlie - veľká skladacia strieška chráni pred slnkom a má prídavné okienko umožňujúce rodičovi dozerať na dieťa - 2-smerná nastaviteľná vzdialenosť sedadla od pedálov, ktorá umožňuje lepšie prispôsobenie polohy dieťaťa - výškovo nastaviteľná rodičovská rukoväť Príslušenstvo - praktická taška na drobnosti namontovaná na rukoväti - držiak na nápoje - priestranný kôš za sedadlom na predmety, ktoré potrebujete pri chôdzi alebo na detské hračky - zvonček pre vaše dieťa Výrobok bol testovaný a schválený podľa európskych bezpečnostných noriem EN 71–1. Rozmery: - Dĺžka: 92 cm - Šírka: 50 cm - Výška: 115cm - Hmotnosť: 9,5 kg

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo v tejto situácii nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Tovar môžete ak Vám nevyhovuje samozrejme vrátiť. Kontaktujte nás pre a pošleme poň kuriéra.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam kuriér donese tovar neskôr a nestihneme ho naložiť tomu nášmu ... vždy však robíme na maximum čo vieme :) 

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti