Obľúbené

ISO Organizér do kabelky - čierny

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
ISO
Obj. číslo:
PO-5901785367140
4,68 € 3,90 €

ISO Organizér do kabelky - čierny

Praktický solídny organizér do kabelky so zapínaním na zips a s mnohými vreckami.

Dámska kabelka má obyčajne niekoľko vreciek, ale je ich spravidla príliš málo a niekedy nie sú vôbec, potom sa celý obsah premiešava a nájsť niečo, čo práve potrebujeme, je nadľudská úloha!
A práve teraz sa hodí táto vychytávka pre moderné ženy - organizér do kabelky.
 Najvýznamnejšou úlohou organizéra je pomôcť skrotiť obsah dámskej kabelky. Bleskurýchlo získavame dodatočné kapsičky na mobil, prepisovačky alebo drobné.

Organizér poskytuje tiež možnosť rýchlo si zmeniť kabelku - proste ho preložíme s celým obsahom do inej kabelky a hotovo - môžeme vyraziť von.

Organizér tiež ochráni vnútro kabelky pred znečistením napríklad od prepisovačky, rúžu či iných kozmetických prípravkov. Keď si v kabelke všetko pekne urovnáme, tak nám to ušetrí veľa času a nervov.
Teraz ľahko nájdete kľúče a potrebné drobnosti - všetko je na svojom mieste!
 Praktické ušká vnútri uľahčujú premiestňovanie organizéra do inej kabelky - už nemusíte všetky veci prekladať jednu po druhej! Jednotlivé priehradky (stredné aj veľké) sú vnútri zosilnené mäkkou výplňou, takže lepšie držia tvar a sú pevnejšie.

Celý organizér je na dotyk príjemný.

Dôležité je, že do strednej priehradky sa ľahko zmestí tablet alebo niekoľko zošitov formátu A5! Dokonalá vec pre študentky, ale aj študentov!

Okrem použitia v kabelke môže organizér poslúžiť aj ako stolový organizér na perá, pastelky alebo drobné nástroje.
Rozmery: 28 x 16 x 10 cm.
Materiál nylon.Fotogaléria

Súvisiace produkty


Súvisiace produkty