Akcia -11% TOP PRODUKT

Ingenuity Húpatko vibrujúce s melódiou Cuddles&Quacks 0m+, do 18kg, 2019

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
ingenuity
Obj. číslo:
AGS-10251-3
79,78 € 71,24 € 66,48 € 59,37 €

Ingenuity Húpatko vibrujúce s melódiou Cuddles&Quacks 0m+, do 18kg, 2019

Húpatko Quacks&Cuddles™ rozmaznáva a prináša maximálny komfort pre Vaše dieťatko. - umožňuje húpanie dieťatka tam a späť, čím ho upokojí - umožňuje nastavenie do pevnej polohy - odnímateľná opierka hlavy - možnosť nastavenia sedacej časti do 3 pozícií - upokojujúce vibrácie so 7 melódiami, ovládanie hlasitosti a automatické vypnutie po 15 minútach - odnímateľná hrazdička s dvomi plyšovými hračkami pre ľahší prístup k dieťaťu - húpatko vyžaduje použitie 3 C (LR 14) batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia - 5-bodový bezpečnostný pás - poťah možno prať v práčke - húpatko je vhodné pre deti do 18 kg Rozmery produktu: 86 cm x 71 cm x 61 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti