Hrnčiarsky kruh + maľovanie pre deti

Tovar expedujeme:
5-10 pracovných dní
Výrobca:
ISO
Obj. číslo:
PO-5902802901286
17,66 € 14,72 €
-+

Hrnčiarsky kruh + maľovanie pre deti

Na hrnčiarskom kruhu môžete vytvarovať všetko, čo sa dá aj na profesionálmím kruhu: kvetináčiky, hrnčeky, vázičky, mištičky, taniere a omnoho viac. K dispozícii máte hlinu, špeciálne špachtle na zdobenie a tvarovanie a tiež farby na záverečné zdobenie.

Pozor, hlina, ktorá je v tejto sade, nie je určená na vypaľovanie v peci. Hotové výrobky stačí vysušiť, ale potom môžu slúžiť len na dekoratívne účely. Ak ale chcete vaše výrobky napaľovať a máte aj kde, môžete si kúpiť vlastné hrnčiarsku hlinu, na tomto hrnčiarskom kruhu bude fungovať rovnako tak dobre.


Regulovateľná rýchlosť otáčania s dvoma rýchlostnými stupňami

Hravé maľovanie na tomto prístroji je úplná hračka: stačí umiestniť obyčajný štvorcový papier na prístroj, roztočiť ho a pri menšej rýchlosti točení nanášať farby na papier. Tým sa farby pekne a zaujímavo rozmiestnia po celom papieri a umelecké dielo je hotové!

A pozor: Dokonca ho môžete aj ozdobiť špeciálnymi trblietkami. Z týchto umeleckých diel môžete pripraviť unikátny pozvánky na narodeninovú oslavu, priania, obrázky na stenu, listový papier alebo obálky. Tu sa naozaj fantázii medze nekladú! Ak dostatočne zakryjete pracovnú plochu (stôl, podlahu) novinami alebo igelitom a oblečiete dieťa do pracovného odevu, tak môžete deti už od 8 rokov nechať samostatne tvoriť dlhé hodiny.


Súčasťou balenia je:

- prístroj s otáčacím mechanizmom
- samo-tvrdnúca hlina (2 x 400g)
- zdobiace farby
- 2 plastové tvarovacie špachtle

 

rozmery: 33cm x 24cm x 8cm

hmostnosť: 1,450 kg

Napájanie: 2 batérie 1,5 V typu C (nie sú súčasťou balenia)Vhodné pre dieťa od8 rokov
Váha celkom (kg)1,45
Rozmer (dxšxv) cm33 x 24 x 8

Fotogaléria