Hauck Jump Around 2018 Hudobné herné centrum

Tovar expedujeme:
Na dotaz
Výrobca:
Hauck
Obj. číslo:
HAUCK646021
68,33 € 56,94 €
-+

Hauck Jump Around 2018 Hudobné herné centrum

Multifunkčné hudobné herné centrum
Podporuje prirodzené pohyby vášho dieťaťa
Sedací nadstavec je otočný o 360 °
Zostane bezpečne na jednom mieste
Zábava pre vaše dieťa
Podporuje motorické zručnosti vášho dieťaťa
 

Jumparound ponúka pre vaše poklady nespočet možností, zábavu a objavovanie nových vecí. Či už je to dokonalý kruhový pohľad, alebo pohľad zhora. To je miesto, odkiaľ pochádza radosť.

V Jumparound, sa vaše dieťa môže rozhodnúť ktorá zábava bude lepšia. Má možnosť vybrať si, či sa odrazí, alebo sa obráti. Ak sa váš malý odrazí od zeme, pomôžu mu hore a dolu gumové pásy. Zároveň posilní nohy pre plávanie a chôdzu.

Ak chce vaša ratolesť vyskúšať niečo iné, môže si vybrať mnoho farebných hračiek. V mäkkom polstrovanom závese sa môže otáčať dokola o 360 ° a chytať do ruky hrkálku, guľôčky a podobné.

Stlačte alebo otočte. Tieto pohyby sú ideálne pre podporu motorických zručností vášho dieťaťa.

Na hudobnom module môže vaše dieťa začať testovať tlačidlá. Jemným stlačením začne hrať niekoľko rôznych detských piesní a farebné svetlá začnú blikať.

Pre radosť rodičov môže byť hudobný modul jednoducho vypnutý alebo ho možno úplne odstrániť.

Hracie prvky môžu byť tiež odstránené alebo vymenené medzi sebou, takže to nikdy nebude pre vaše dieťa nuda, a aj preto je Jumparound vaším pokladom.

Dĺžku gumových pásov možno nastaviť do troch polôh a prispôsobiť tak Jump veľkosti tela.

Toto skvelé herné centrum je ideálnym miestom na hranie, pretože je stabilné a vždy stojí bezpečne na jednom mieste a poskytne vášmu dieťaťu veľa zábavy a vývoja motorických funkcií.Fotogaléria