TOP PRODUKT

Gmini Kombinéza zimná kojenecká Bilblo dievča ružová 74

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
Gmini
Obj. číslo:
AGS-G815711-074
18,91 € 15,76 €
-+

Gmini Kombinéza zimná kojenecká Bilblo dievča ružová 74

Kojenecká kombinéza Gmini Bilblo z ultraľahkého materiálu, ktorá zahreje Vaše dieťatko aj počas najchladnejších dní. - obliekanie dieťaťa uľahčujú dva zipsy so zapínaním po celej dĺžke predného dielu - tepelný komfort pomáha zabezpečovať kapucňa s krytím brady - rukávy majú elastickú manžetu .Vnútro rukávov je zo šušťiakoviny a uľahčuje obliekanie dieťaťa - overal má reflexné prvky - súčasťou overalu sú praktické odopinacie návleky na nohy - na nohaviciach je praktická regulovateľná gumička pre uchytenie topánok - rukávy a dolná časť nohavíc sú ukončené manžetou a teda je možné upraviť si dĺžku Vrchní materiál:100% polyester-Technosoft Podšívka : 100% polyester-Taffeta Výplň: 100% polyester-Polytherm Technické parametre : Vrchný materiál má 3000 vodný stĺpec/3000 priedušnosť Odporúčame dodržiavať pracie symboly! G-mini keď navrhujú mamičky ... Dojčenské a detské oblečenie a doplnky značky G-mini je tu s vami už mnoho rokov. Tvoria ho pre vás a vaše deti české dizajnérky a návrhárky. Výrobky Gmini pomáhajú tvoriť tie najpovolanejšie - mamičky malých detí. Vznikol tak v českých podmienkach ojedinelý projekt - spoločná pracovná skupina návrhárok, dizajnérok, technologičiek a mamičiek malých detí. Všetky výrobky Gmini boli testované podľa vyhlášky č. 84/2001 Zb., ktorá je v súlade s Eko-Tex štandard 100.

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti