Novinka TOP PRODUKT

Gmini Autosedačka GL CUB Grey 0-13kg Gmini

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
Gmini
Obj. číslo:
AGS-GM1705.80
84,55 € 70,46 €
-+

Gmini Autosedačka GL CUB Grey 0-13kg Gmini

Autosedačka GL CUB Gmini (vajíčko 0-13 kg) - vhodná pre deti od narodenia do 13 kg - inštalácia v automobile, je možná vždy v protismere jazdy bez aktívneho airbagu - polstrovanie na bezpečnostné pásy pre väčšie pohodlie dieťaťa - nastaviteľné bezpečnostné pásy - slnečná strieška chráni dieťa pred slnkom - možnosť dokúpiť klin / zmenšovací vankúšik pre novorodenca. Vhodné najmä pre menšie a predčasne narodené detičky https://www.predeti.sk/klin-do-autosedacky-gl-gmini Kompatibilná s kočíkmi: Gmini Grand, Gmini Lord ako aj na iné značky kočíkov (pomocou adaptéra Maxi-cosi) Pohodlne nakliknete na kočík, bez problémov nainštalujete v aute.

Fotogaléria

Súvisiace produkty


Súvisiace produkty

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo v tejto situácii nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Tovar môžete ak Vám nevyhovuje samozrejme vrátiť. Kontaktujte nás pre a pošleme poň kuriéra.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam kuriér donese tovar neskôr a nestihneme ho naložiť tomu nášmu ... vždy však robíme na maximum čo vieme :) 

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti