Eko Zavinovačka s kokosovou, vyberateľnou vložkou, ružové hviezdičky75x75 cm

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
Eko
Obj. číslo:
AGS-RO-13-HR
17,49 € 14,58 €
-+

Eko Zavinovačka s kokosovou, vyberateľnou vložkou, ružové hviezdičky75x75 cm

Krásná detská bavlnená zavinovačka pre bábätká. - je vyrobená z kvalitného a jemného materiálu, ktorý zaručí Vášmu dieťatku príjemné teplo - výrobok je bezpečný, pretože prírodná bavlna nespôsobuje odreniny a podráždenie - nestráca farbu a nezafarbuje oblečenie - protialergický materiál Zloženie: 100% Bavlna - výplň: 100% Polyester - vnútorná podšívka: 100% Bavlna - kokosová vložka Zavinovačka so zapínaním na suchý zips / kokosová vložka / pri praní sa dá vložka vybrať. Veľkosť zavinovačky cca: 75x75cm

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo nateraz nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam mešká kuriér no vždy však robíme na maximum čo vieme, preto prosím zbytočne nevolajte, všetko postupne s min. oneskorením odchádza. Ďakujeme za pochopenie 💝

Pre tích čo platia vopred: Do emailu Vám posielame po nabehnutí platby Potvrdenie o prijatí úhrady a po odoslaní balíka dostáva každý email o pohybe balíka.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti