Novinka

Drevený motorický stolík Small Foot

Dostupnosť:
Expedujeme do 7 pracovných dní
Výrobca:
Small Foot
Obj. číslo:
LG10321
64,00 € 53,33 €

Drevený motorický stolík Small Foot

Drevený motorický stolík nemeckej značky Small Foot očarí deti svojím žiarivým farebným prevedením a množstvom aktivít. Detský stolík, ktorý zakúpite v eshope prenasedeti.sk, ponúka priestor pre rozvoj jemnej detskej motoriky, učenie farieb a spoznávanie prvých hudobných tónov na farebnom xylofóne. Či už to je hra s labyrintom, vkladanie kociek rôznych tvarov do príslušných otvorov, posúvanie farebných rybičiek alebo otáčanie ozubených koliesok, s detským didaktickým stolíkom sa váš drobček určite nebude nudiť.

Interaktívny stolík v inovatívnom dizajne je vysoký 47 cm, s priemerom 39 cm. Výška hracej plochy je cca 32 cm od zeme. Výrobca odporúča didaktický stolík pre deti od 18 mesiacov. Hrací stolík je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne bezpečných farieb. S drevenými hračkami prinášate do svojich obytných priestorov kúsok prírody. Ak hľadáte multifunkčnú hračku pre zábavu i rozvoj dieťatka, zakúpte mu drevený motorický stolík Small Foot.

 Vhodné pre dieťa od18 mesiacov
Váha celkom (kg)4,01

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Z dôvodu aktuálnej COVID situácie sme sa rozhodli od dnešného dňa neprijímať nové objednávky do odvolania,  pretože nevieme sľúbiť,

či dokážeme zabezpečiť ich expedovanie v najbližších dňoch, kedže sme  malá rodinná firma a aktuálne opatrenia nás doviedli k najrozumnejšiemu riešeniu pre nás,

tak aby sme vedeli zabezpečiť starostlivosť o naše deti a najbližších.

Nedokážeme v takto extrémne krátkom čase nahradiť ľudí, dokážu to len mega veľké spoločnosti,

preto sa aj do budúcnosti  rozhodujeme čo prínosné Vám vieme ako skúsený rodičia štyroch detí na tomto webe ponúknuť.

Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám veľa zdravia.

Nezabudnite, že slnko raz vyjde a počas búrky treba zachovať pokoj :) Zvládneme to, sme s Vami. Iveta a naše deti

PS Doteraz prijaté objednávky odošleme do piatku. Komunikácia bude prebiehať prednostne emailom, nakoľko doma mám zlý telef. signál.