Drevená stavebnica pre deti s guľôčkami a kockami Small Foot

Dostupnosť:
Expedujeme do 7 pracovných dní
Výrobca:
Small Foot
Obj. číslo:
LG1530
45,73 € 38,11 €

Drevená stavebnica pre deti s guľôčkami a kockami Small Foot

Kocky z prírodného dreva, guľôčky ponúkajú priestor pre hru všetkým malým staviteľom. Z farebných kociek a žliabkov si deti môžu postaviť guličkové dráhy podľa vlastnej fantázie a následne sa zabavia spúšťaním guľôčok po svojom výtvore. Drevené hračky nemeckej značky Small Foot prinášajú do domovov vôňu prírody a deti sa prostredníctvom hry zoznamujú s týmto jedinečným prírodným materiálom, čím sa rozvíja hmatové vnímanie.

Stavenie kociek, umiestňovanie žliabkov na spúšťanie guľôčok pomáha deťom zdokonaľovať jemnú motoriku, podporuje logické zmýšľanie. Hra s detskou stavebnicou podnecuje tiež detskú fantáziu a kreativitu. Urobte radosť svojim deťom drevenou stavebnicou s guľôčkami a kockami Small Foota a darujete im kvalitnú hračku, ale tiež hodiny tvorivej zábavy. Drevená guličková dráha Small Foot je kvalitná hračka pre deti od 3 rokov. Rozmery detskej stavebnice z dreva sú 55*31*40 cm.

 

 Vhodné pre dieťa od36 mesiacov
Váha celkom (kg)3,77
Rozmer (dxšxv) cm55 x 31 x 40 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Z dôvodu aktuálnej COVID situácie sme sa rozhodli od dnešného dňa neprijímať nové objednávky do odvolania,  pretože nevieme sľúbiť,

či dokážeme zabezpečiť ich expedovanie v najbližších dňoch, kedže sme  malá rodinná firma a aktuálne opatrenia nás doviedli k najrozumnejšiemu riešeniu pre nás,

tak aby sme vedeli zabezpečiť starostlivosť o naše deti a najbližších.

Nedokážeme v takto extrémne krátkom čase nahradiť ľudí, dokážu to len mega veľké spoločnosti,

preto sa aj do budúcnosti  rozhodujeme čo prínosné Vám vieme ako skúsený rodičia štyroch detí na tomto webe ponúknuť.

Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám veľa zdravia.

Nezabudnite, že slnko raz vyjde a počas búrky treba zachovať pokoj :) Zvládneme to, sme s Vami. Iveta a naše deti

PS Doteraz prijaté objednávky odošleme do piatku. Komunikácia bude prebiehať prednostne emailom, nakoľko doma mám zlý telef. signál.