Detská panvica s riadom Bubble Cook Écoiffier od 18 mesiacov s 18 doplnkami (zelená, sivá)

Dostupnosť:
Na sklade /výdajňa Močenok
Výrobca:
Ecoiffier
Obj. číslo:
VIA-ECO973
5,99 € 4,99 €
-+

Detská panvica s riadom Bubble Cook Écoiffier od 18 mesiacov s 18 doplnkami (zelená, sivá)

Écoiffier detská panvica Bubble Cook je krásny a moderný doplnok, ktorý rozžiari každú detskú kuchynku. Panvica Bubble Cook pre detije vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou, vysokou kvalitou a bezpečnosťou pre vaše deti. Detská panvica obsahuje vo svojom vnútri 18 štýlových doplnkov, ktoré v detskej kuchynke nemôžu chýbať. S detským riadom Bubble Co.

Panvica s doplnkami pre deti Bubble Cook spĺňa európske kritéria pre bezpečnosť a kvalitu hračiek. Detská panvica s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Detská panvica pre deti Bubble Cook má krásnu ružovú farbu a priesvitný vrchnáčik, pod ktorým sa nachádzajú moderné a farebné doplnky do kuchynky. Panvica má priemer 20 cm a výšku 9 cm.ok si vaše malé ratolesti užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ. 

V jej vnútri môžeme nájsť farebný kuchynský riad, ktorý tvoria 2 fialové tanieriky, sada príborov tvorená 2 vidličkami a 2 príborovými nožíkmi v ružovej farbe, 2 oranžové poháriky, 2 ružové šálky so zelenými podšálkami, 2 ružové čajové lyžičky a 4 hrnce rôznej veľkosti s rúčkou a vo sviežej zelenej a fialovej farbe. Všetky doplnky spolu nádherne ladia a krásne rozžiaria detskú kuchynku. Riadiky sa po použití dajú pekne uložiť späť do panvice a panvicu je možné používať aj samostatne ako doplnok do kuchyne. Vhodné pre dieťa od18 mesiacov
Váha celkom (kg)0,27 kg
Rozmer (dxšxv) cm60*40*30 cm

Fotogaléria

Vážení zákazníci,

Z dôvodu aktuálnej situácie Covid sa ospravedlňujeme za prípadné malé meškanie / max 1-2 dni/ .

Je nám to ľúto, žiaľ zatiaľ nevieme niekedy procesy urýchliť ani ovplyvniť.

Veríme, že napriek tomu podporíte slovenskú firmu, za ktorou stojí rodina so štyrmi deti vr. jej slov. obchodných partnerov, s ktorými spolupracujeme.

Ďakujeme 

Iveta a naše deti