Novinka TOP PRODUKT

Detská magnetická tabuľa ružová

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
3Toys.com
Obj. číslo:
FOR-6723-0
41,60 € 34,67 €

Detská magnetická tabuľa ružová

Krásna detská tabule v ružovej farbe sa bude páčiť hlavne dievčatkám. Tabuľa podporuje kreatívna činnosť detí, možnosť písania kriedou alebo fixkou (na papieri alebo na magnetickej strane tabule). Je tiež skvelým pomocníkom školákov! Deti si môžu z magnetických písmeniek tvoriť slová, poznávať hodiny alebo učiť sa na počítadle. Set obsahuje: - tabuľu - Rolu papiera - dĺžka 20 m - hubku - Kriedy - 5 farebných kried - fix - počítadlo - Magnetky písmeniek - hodiny Tabuľa má certifikát CE. Rozmery: dĺžka 56 cm x šírka 28 cm x výška 100 cm Fix môže zanechávať stopy. Za účelom odstránenia trvalých stôp použite čistič na tabule.

Písacia plocha: 44x39 cm

 Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti