Novinka TOP PRODUKT

Cybex Aton 5 2020

Tovar expedujeme:
7-14 pracovných dní
Výrobca:
Cybex
Obj. číslo:
KN-CYB-519000164
150,95 € 125,79 €
Ako získať zľavu: Zadajte kód MAMDVOJICKY a bude Vám odrátaná ZĽAVA 5% z nákupu
-+

Cybex Aton 5 2020

ATON 5
Sk. 0+, 0 - 13 kg, od narodenia až do cca 18 mesiacov

Piata generácia úspešnej detskej autosedačky.

Autosedačka Aton 5 pokračuje v šľapajách svojich predchodcov, napr. Víťazného Aton 2, ktorý zvíťazil v teste autosedačiek organizácie Stiftung Warentest v skupine 0+ a pripája sa tak k úspešnej sérii autosedačiek Aton.

- Vyberateľná vnútorná vložka pre pozíciu poležiačky.
- 8pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov.
- Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System).
- Integrovaná sklápacia XXL slnečná strieška s ochranou pred slnkom UVP50 +.

Jedinečné bezpečnostné prvky, ako napríklad výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov, ktorá v kombinácii s odskúšaným L.S.P. systémom ešte vylepšuje výnimočne bezpečnú energiu absorbujúcu škrupinu a nové časti zvyšujúce pohodlie, napr. veľká XXL slnečná strieška, dávajú vzniknúť dokonalej detskej autosedačke pre predčasne narodených a veľmi malých novorodencov. Nová funkcia poskytuje ideálny uhol sedenie a zaisťuje, že sú hlava, krk a hrudník malých detí perfektne zarovnané. Tým sa znateľne znižuje riziko zadusenia pri prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu. Detskú autosedačku možno vo vozidle pripevniť pomocou bezpečnostného pásu alebo pomocou jednej z našich voliteľných základní.

VÝŠKOVO nastaviteľná opierka hlavy (8 POZÍCIÍ)
Jednoduché ovládanie a dokonalá ochrana, ktorá rastie s dieťaťom
8pozičná opierka hlavy s integrovaným vedením pásov je ďalším prvkom optimálnej ochrany pri bočnom náraze tejto detskej autosedačky.
Výška systému pásov sa automaticky nastavuje v závislosti na výške opierky hlavy, vďaka čomu je pracné vyvliekanie a navliekanie pásov minulosťou. Y-systém pásov sa osvedčil ako veľmi efektívny a pohodlné bezpečnostné riešenia, predovšetkým pre veľmi malé deti. Mäkkú sedacie vložku, pripevnenú k opierke hlavy, možno tiež použiť na nastavenie výšky panvy dieťaťa.

L.S.P. SYSTEM
Lineárna ochrana pri bočnom náraze
Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System) absorbuje silu bočného nárazu v kombinácii s energiu pohlcujúcimi materiálmi.
Prvý náraz pri nehode je prenášaný systémom lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P. System) a jeho vysúvacími protektormi a nasledne absorbovaný flexibilne štruktúrou materiálu autosedačky. Flexibilný materiál a konštrukcia detskej autosedačky potom absorbujú sily nárazu a odvádzajú je preč od dieťaťa.

Vyberateľná vnútorná VLOŽKA PRE POLOHU ľahu
Pre čo najplochejšiu pozíciu poležiačky
Prísť na čo najbezpečnejší spôsob prevážania predčasne narodených a veľmi malých detí, ktorých krčné svalstvo a reflexy sa ešte úplne nevyvinuli, bolo pre bezpečnostných inžinierov jednou z najväčších výziev. Pri prepadnutiu hlavy malého dieťaťa dopredu totiž hrozí nebezpečenstvo vážnych dýchacích problémov.
Spoločne s nemeckými lekármi a pôrodnými asistentkami a vzhľadom na zistenia z mnohých testov, bola vyvinutá nová funkcia, ktorá dieťaťu poskytuje pozíciu takmer úplne v ľahu, ktorá výrazne znižuje riziko zadusenia. Funkcia je dosiahnutá prostredníctvom vyberateľnej vnútornej vložky, ktorá navyše po vybratí poskytuje viac priestoru a pohodlia pre väčšie deti.

CESTOVNÝ SYSTÉM CYBEX
Priestorovo úsporné cestovné riešenie
Spoločne s kočíkmi CYBEX a kočíky ostatných značiek možno autosedačky CYBEX jednoducho premeniť na cestovný systém.
Pomocou jednoduchého adaptéru je možné všetky autosedačky CYBEX ľahko premeniť na praktický cestovný systém. Kompatibilné sú tiež s ostatnými značkami kočíkov, vrátane Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atď. CYBEX tak poskytuje ľahké, flexibilné a úsporné cestovné riešenia pre život v meste alebo na cestách, ponúkajúca rodičom nový rozmer mobility.

funkcia:
Mäkko polstrovaná sedacia vložka: dĺžkovo a výškovo nastaviteľná a pripojená k opierke hlavy
Integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška; 4 rôzne nastavenia s UVP50 + ochranou pred slnkom
Y-pásy
Energiu absorbujúci škrupina - S ochranou pri bočnom náraze

Príslušenstvo na dokúpenie:
Aton Base 2 a Aton Base 2-fix
fusak
pláštenka
letný poťah
moskytiéra
Adaptér pre autosedačky CYBEX

Dĺžka / Šírka / Výška: 640/430 / 390-560 mm
Váha: 4,8 kg

ECE R44 / 04, Dodatok 7, Sk. 0+

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Navrhnuté v Nemecku.


Vhodné pre dieťa odnarodenia
Váha celkom (kg)4,8 kg
Rozmer (dxšxv) cm64 x 43 x 39/56 cm

Fotogaléria

Súvisiace produkty

Video


Súvisiace produkty

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti