Chicco Prostriedok prací detský Chicco 1,5l

Tovar expedujeme:
Na sklade 1 - 3 pracovné dni
Výrobca:
Chicco
Obj. číslo:
AGS-07532.10
8,19 € 6,83 €
-+

Chicco Prostriedok prací detský Chicco 1,5l

Špeciálne vyvinutý prací prostriedok pre čistenie detského oblečenia. - vďaka svojmu zloženiu s aloe ver účinne odstraňuje škvrny a udržuje oblečenie čisté a jemne voňajúce - efektívny pre ručné pranie aj pranie v práčke- pri nízkych a pri vysokých teplotách - hypoalergický - neobsahuje farbivá - dermatologický testovaný na citlivú pokožku - štandardný počet praní: 27 - objem: 1,5L

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo nateraz nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam mešká kuriér no vždy však robíme na maximum čo vieme, preto prosím zbytočne nevolajte, všetko postupne s min. oneskorením odchádza. Ďakujeme za pochopenie 💝

Pre tích čo platia vopred: Do emailu Vám posielame po nabehnutí platby Potvrdenie o prijatí úhrady a po odoslaní balíka dostáva každý email o pohybe balíka.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti