Chicco Chicco dezinfekčný roztok viacúčelový, 1l

Tovar expedujeme:
2-5 pracovných dní
Výrobca:
Chicco
Obj. číslo:
AGS-64857
8,54 € 7,12 €
-+

Chicco Chicco dezinfekčný roztok viacúčelový, 1l

Chicco dezinfekčný roztok viacúčelový slúži na dezinfekciu dojčenských fliaš, cumlíkov, upokojujúcich cumlíkov, hračiek, hryzačiek, jedálenských príborov a iných výrobkov z plastu a železa, ktoré prichádzajú do kontaktu s dieťaťom. Roztok má vysoko účinné zloženie účinné proti baktériám, plesniam a vírusom, na mikrobiálnu dekontamináciu všetkého, čo prichádza do kontaktu s dieťaťom, kovu aj plastov, ako aj fliaš na kŕmenie, cumlíkov, hračiek atď. • Efektívne a rýchle riešenie dezinfekcie. Dokonale nahradí tepelnú sterilizáciu vyváraním, alebo sterilizáciu v pare. • Ideálne aj na produkty, ktoré nie je možné tepelne sterilizovať napr. chladiace hryzačky, či detský príbor s časťami z kovu. • Praktické riešenie aj na cesty, dovolenky či iné výlety mimo domu, kde nemusíte zo sebou nosiť žiadne sterilizačné zariadenie. • Bez zápachové zloženie. • Bezpečné a vhodné už od narodenia. Obsah balenia 1l koncentrovaného roztoku. Vystačí na cca 50 sterilizácií. Stačí len zmiešať s vodou v určenom pomere a nechať sterilizované predmety 60 minút v kúpeli. Následne opláchnuť tečúcou vodou. Mix sterilizačného roztoku je účinný po dobu 24 hodín, následne je potrebné zarobiť nový.

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti