BRITAX RÖMER Kočík Holiday Double

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
Römer Britax
Obj. číslo:
BD-BRR011420RB
259,00 € 215,83 €

BRITAX RÖMER Kočík Holiday Double

Či už cestujete vlakom alebo idete na výlet autom, vďaka BRITAX HOLIDAY DOUBLE bude cestovanie s deťmi ľahké. Zároveň je vďaka svojmu elegantnému dizajnu skvelý pre pohyb v mestách či po iných rušných miestach. Vďaka ľahkému a rýchlemu skladaniu na kompaktnú veľkosť a šikovným popruhom na prenášanie, je ľahké ho vziať kamkoľvek.

UPOZORNENIE: NEJDE DAŤ DO ĽAHU, JE VHODNÝ LEN NA PRESUNY!!!

6 mesiacov - 3 rokov | 15 kg

CESTUJTE naľahko
Mimoriadne mobilný a ľahko ovladateľný BRITAX HOLIDAY DOUBLE váži iba 9 kg, takže je najľahším dvojkočárkem v našej ponuke. Nech idete kamkoľvek, vďaka svojim kompaktným rozmerom je to perfektný spoločník, ktorý je skvelý pre pohyb s dvoma deťmi na rušných miestach.

CESTUJTE kompaktne
BRITAX HOLIDAY DOUBLE je dostatočne malý, aby sa vošiel do stiesnených priestorov vrátane kufra akéhokoľvek auta, zložený je v okamihu - a automatická poistka chráni proti jeho samovoľnému rozloženiu. Navyše, kočík stojí v zloženom stave šikovne na kolesách, takže sa látka nedotýka zeme, a kočík tak zostane dlhšie čistý.

CESTUJTE pohodlne
Či už cestujete kamkoľvek či akýmkoľvek spôsobom, BRITAX HOLIDAY DOUBLE predstavuje ideálne riešenie pre cestovanie s dvoma malými deťmi. Ľahké a kompaktné sklápacie opierky chrbta. Kočík nejde dať do úplného ľahu, ide len mierne sklopiť dozadu!

 A úplnú slobodu vám poskytnú skvelé ramenné popruhy na prenášanie, vďaka ktorým môžete nosiť kočík cez rameno alebo ako batoh.

Kočík zložený (vrátane sedačky a kolies) (V x Š x H)
28 x 50 x 60 cm
Výška rukoväte
101 cm
 
Dĺžka operadla
51 cm
Sedací priestor (Š x H)
28 x 21 cm
 
Váha výrobku
9 kg
Maximálna nosnosť
38 kg
 
Maximálna hmotnosť dieťaťa (pre každú sedačku)

15 kg
Maximálna hmotnosť v košíku
4 kg
 
Predné kolesá
12 cm
Zadné kolesá
12 cmVhodné pre dieťa od6 mesiacov
Váha celkom (kg)9
Rozmer (dxšxv) cm74 x 76 x 101

Fotogaléria

Súvisiace produkty


Súvisiace produkty