DOPRAVA ZDARMA

BRITAX RÖMER Kidfix XP SICT 2017

Tovar expedujeme:
2-5 pracovných dni
Výrobca:
Römer Britax
Obj. číslo:
BD-BR16342S-3
225,00 € 187,50 €
-+
Sledovať
Poslať dotaz predajcovi

BRITAX RÖMER Kidfix XP SICT 2017

Umiestnenie po smere jazdy od 15 kg do 36 kg

Bezpečnosť, ktorú cítite!
XP-PAD nastavuje nový bezpečnostný štandard. Sedačka KIDFIX XP SICT sa vyznačuje technológiou XP-PAD zaisťujúceho bezpečné pripútanie dieťaťa, novým nastaviteľným systémom SICT chrániacim proti bočnému nárazu - a ďalej systémom ISOFIT umožňujúcim čo najbezpečnejšiu a najjednoduchšiu montáž. Takto sa prejavuje ozajstná bezpečnosť.

Umiestnenie v smere jazdy od 15 kg do 36 kg
XP-PAD - Pre skupinu 2-3 bol nastavený nový bezpečnostný štandard, ktorý v prípade čelného nárazu odvádza až 30% energie z oblasti krku dieťaťa (narozdiel od použitia iba pásu pre dospelých)
Technológia Adjustable Side Impact Cushion Technology (SICT) poskytuje špičkovú ochranu proti bočnému nárazu a je teraz nastaviteľná. Možno ju teda použiť na strane najbližšie k dverám, čím sa uvoľní miesto pre ďalších cestujúcich.
Intuitívne umiestnené vodiace prvky pásov zaisťujú správnu pozíciu 3-bodového pásu pre dospelých a maximalizujú tak ochranu vášho dieťaťa.
Hlboké, mäkko polstrované bočnice zaisťujú optimálnu ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu v rámci celej sedačky.
Operadlo v tvare V - sa dokonale prispôsobí vývoju vášho dieťaťa.
Výškovo nastaviteľná hlavová opierka a vodiace prvky umožňujú sedačke rásť s vaším dieťaťom a zároveň drží pás pre dospelých v správnej pozícii cez ramená dieťaťa.
Sedačka je zabezpečená systémom ISOFIX aj v prípade, že sa nepoužíva - ak v sedačke nesedí dieťa, nie je ju potrebné odnímať alebo inštalovať.
Indikátory inštalácie potvrdzujú, že je sedačka nainštalovaná správne.
Zaťahovací ISOFIX paží dovoľujúci ISOFIX konektorom aby boli uložené počas ukladania alebo použité v momente kedy je použitie s pásom jediná možnosť.
Mäkko polstrovaný umývateľný poťah udržuje dieťa v sedačke v pohodlí a možno ho ľahko sňať pre vypranie

Produktové vlastnosti:

XP-PAD-Pre skupinu 2-3 bol nastavený nový bezpečnostný štandard, ktorý v prípade čelného nárazu odvádza až 30% energie z oblasti krku dieťaťa (narozdiel od použitia iba pásu pre dospelých)

Technológia Adjustable Side Impact Cushion Technology (SICT) poskytuje špičkovú ochranu proti bočnému nárazu a je teraz nastaviteľná. Možno ju teda použiť na strane najbližšie k dverám, čím sa uvoľní miesto pre ďalších cestujúcich

Vhodné pre dieťa od48 mesiacov
Váha celkom (kg)7,2 kg
Rozmer (dxšxv) cm39cm 54cm 67-85cm

Fotogaléria

Súvisiace produkty

Video


Súvisiace produkty