Novinka

Bright Starts Hračka plyšová sova na C krúžku Tug Tunes™ 0m+

Tovar expedujeme:
Na sklade 2-4 pracovné dni
Výrobca:
Bright Starts
Obj. číslo:
AGS-52149-6
8,83 € 7,36 €
-+

Bright Starts Hračka plyšová sova na C krúžku Tug Tunes™ 0m+

Táto ružová plyšová sova hrá 4 melódie, ktorými sa rozozvučí pri každom potiahnutí rukoväte. C-krúžok umožňuje pripnúť hračku na nosič, kočík, hrazdičku atď. Nákupom tohto výrobku podporujete program the Pink Power Mom™, ktorý je zameraný na boj proti rakovine prsníka. - hudobná plyšová hračka s melódiami - ľahko sa čistí - starostlivosť - utrite vlhkou handričkou a jemným mydlom, neponárajte do vody - c-krúžok pre upevnenie hračky kdekoľvek - hračka je vhodná pre deti od narodenia - balenie obsahuje nevymeniteľné batérie 3AG13 Rozmery produktu: 8 cm x 225 cm x 5 cm

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti