BIG 56806 redukcia na záchod v tvare autíčka červená od 18 mesiacov

Tovar expedujeme:
Na sklade. Expedujeme ihneď
Výrobca:
BIG
Obj. číslo:
MP-B56806
12,99 € 10,83 €
-+

BIG 56806 redukcia na záchod v tvare autíčka červená od 18 mesiacov

Odteraz nebude učenie na záchod trápením. Aby ste svoje dieťa jednoduchšie naučili používať záchod, pripravila značka BIG detské sedátko na záchod v tvare autíčka v červenej farbe.

Redukcia na záchod BIG v podobe červeného autíčka má ergonomicky tvarované sedátko a vysokú opierku chrbta, aby dieťatko stabilizovane sedelo, aj keď pobudne a toalete dlhší čas.
Detská záchodová sedačka je dekorovaný nálepkami, aby pripomínala skutočné pretekárske autíčko. Vďaka hlbokému klenutiu a protišmykovým nohám sa sedátko nepohne z miesta a dieťatko na ňom bezpečne sedí.

Detská záchodová redukcia je vhodná na všetky WC misy do šírky 35 cm. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detská zá
chodová misa BIG má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko zranenia.

Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Vhodné pre dieťa od18 mesiacov

Fotogaléria

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo v tejto situácii nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Tovar môžete ak Vám nevyhovuje samozrejme vrátiť. Kontaktujte nás pre a pošleme poň kuriéra.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam kuriér donese tovar neskôr a nestihneme ho naložiť tomu nášmu ... vždy však robíme na maximum čo vieme :) 

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti