Novinka Recenzia

BIG 56328 odrážadlo motorka Racing Bike zelená od 18 mesiacov

BIG 56328 odrážadlo motorka Racing Bike zelená od 18 mesiacov

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
BIG
Obj. číslo:
MP-B56328
42,55 € 35,46 €

BIG 56328 odrážadlo motorka Racing Bike zelená od 18 mesiacov

Detské odrážadlo Bike od nemeckého výrobcu hračiek BIG je kvalitná pohybová pomôcka vo forme motorky pre chlapcov.

Detské odrážadlo je vyhotovené v krásnej zeleno-čiernej farebnej kombinácii, v prednej časti má dve veselé očká a zdobia ho nálepky, ktoré umocňujú pretekársky ráz vozidielka. Odrážadlo pre deti v peknom dizajne je vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas.
Motorka pomáha pri rozvoji pohybových schopností.
Motorka má len dve široké kolieska, takže dieťa na nej musí udržiavať rovnováhu.
Chlapčenské odrážadlo, motorka Bike má vynikajúcu ergonómiu a nízke ťažisko pre maximálnu bezpečnosť vášho dieťatka.

Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri.
Odrážadlo je vhodné pre chlapcov od 18 mesiacov až do veku 3 rokov. Motorka disponuje stabilnými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom, na dosiahnutie čo najväčšieho pohodlia.
Riadítka majú obmedzovač pohybu, ktorý znižuje riziko prevrátenia.
Rozmery odrážadla pre chlapcov sú 67x31x46 cm. Sýte farby sú pred poškodením slnkom chránené ÚV stabilizátormi.

Výška od zeme je 29 cm.

 

RECENZIA

Detská motorka – odrážadlo Racing Bike od nemeckého výrobcu BIG je skvelou pohybou pomôckou pre deti od 18 mesiacov. Zeleno-čierne farebné prevedenie s pútavým dizajnom, ktorý je doplnený o veľké očká si získa pozornosť detí.

Balančné odrážadlo stojí na 2 širokých kolesách a pri jazde dieťa musí udržať rovnováhu, čím sa podporuje celková koordinácia pohybov. Odrážaním nôh od zeme sa posilňuje svalstvo na nohách a jazda na detskej motorke tak celkovo prispieva k zdravému vývoju detí.

Sedadlo na odrážadle je certifikované a svojím ergonomickým tvarom priaznivo vplýva na správny vývoj detských bedrových kĺbov. Jeho výška od zeme je 29 cm.

Volant motorky sa dá otáčať do strán v uhle 30 stupňov. Všetky hrany sú oblé, a tak dieťaťu pri páde nehrozí žiadne zranenie ostrými hranami.

Hračka je vyrobená z kvalitných pevných plastových materiálov, ktoré neobsahujú škodlivé látky a prešla nezávislými testami TÜV Rheinland v Nemecku.

Ak hľadáte kvalitné a bezpečné odrážadlo, vyberte si odrážadlo Racing Bike v prevedení motorky, ktoré si dieťa užije v ineteriéri i exteriéri.                           

Vhodné pre dieťa od18 mesiacov

Súvisiace produkty

Video


Súvisiace produkty