Novinka TOP PRODUKT

Amazonas Softshell cover nepremokavá prikrývka na nosič pre dieťa

Dostupnosť tovaru:
Opýtať sa predajcu na podobné produkty
Výrobca:
Amazonas
Obj. číslo:
HK766282
32,79 € 27,33 €

Amazonas Softshell cover nepremokavá prikrývka na nosič pre dieťa

Nosič Softshell cover je ideálnym doplnkom k nosiču pre dieťa do chladnejšieho počasia, pretože vytvára izoláciu a zabraňuje tak úniku tepla. Pokrývka se navlieka na dieťa, ktoré je nosené v nosiči smerom k rodičovi. Veľkosť pokrývky je univerzálna a dá sa veľmi ľahko pripevniť na nosič pomocou integrovaných šňúrok. Softshell cover je vyrobený z veľmi príjemného, nepremokavého materiálu, takže slúži i ako ochrana proti dažďu a vetru.

Pokrývka sa dá zložiť do malého vrecúška, takže je i veľmi ľahká a skladná na cestovanie. Softshell cover je možné upevniť pri prednom type nosenia i pri nosení na chrbáte (dieťa vždy smeruje čelom k rodičovi).

Rozmery: 50 x 55 cm
Veľkosť: univerzálnaSúvisiace produkty


Súvisiace produkty

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti