Neviete si rady aký darček vybrať pre svoje vnúča, krsňa, neter, synovca ....
 
Darujte im Darčekový poukaz na Nákup v našom Detskom obchode www.prenasedeti.sk
 
Darčekový kupón môžeme vystaviť v akejkoľvek sume.
 
 
 
Užitočné Rady pri kúpe detskej hračky
 
Aký darček kúpiť pre dieťa?

Stále viac zákazníkov sa rozhoduje pre hračky vyrobené v Európe , pretože hračkám vyrobeným v Číne už nedôverujú.. My Vám ponúkame tieto značky, ktoré majú svoje výrobné závody priamo v Európe: SmobyÉcoiffier, Abrick Écoiffier, Meccano, detské šľapacie traktory Falk

 

Hračky vyberáme na základe našej dlhoročnej skúsenosti a najmä na základe spokojnosti našich zákazníkov.

Veríme, že Vás naše pekné hračky zaujmú.

 

 

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo nateraz nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam mešká kuriér no vždy však robíme na maximum čo vieme, preto prosím zbytočne nevolajte, všetko postupne s min. oneskorením odchádza. Ďakujeme za pochopenie 💝

Pre tích čo platia vopred: Do emailu Vám posielame po nabehnutí platby Potvrdenie o prijatí úhrady a po odoslaní balíka dostáva každý email o pohybe balíka.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti