My naše hračky teraz testovať nebudeme, vysvetlíme Vám prečo:

Akú hračku kúpiť pre dieťa?

Stále viac zákazníkov sa rozhoduje pre hračky vyrobené vo Francúzsku , pretože hračkám vyrobeným v Číne už nedôverujú..
Hračky vyrábané v Európskej únii tvoria hlavnú ponuku nášho obchodu. Ostatné značky, ktoré neboli vyrobené v Európe sú svetoznáme značky, ktoré spĺňajú všetky najprísnejšie kritéria pre bezpečnú hračku.
Hračky vyberáme na základe našej dlhoročnej skúsenosti a najmä Vašej spokojnosti.  
 
Blanchet Peluches de France, stará fabrika na handerné hračky, Petitcollin najstaršia fabrika na látkové bábiky, a mnoho ďaľších malých závodov na výrobu hračiek sa nachádza po celom Francúzsku, ako hračky Joustra, Jouécabois, Sentosphère, Jeujura, SmobyÉcoiffier, Abrick Écoiffier, Vulli, Meccano…
 

V alpskom pohorí Jura vznikla plastová hračka Smoby. Po prevzatí nemeckého koncernu Simba Dickie, sa stala Smoby najväčší francúzsky výrobca hračiek. 70% sortimentu Smoby je vyrobené vo Francúzsku, 10% v Španielsku

Poblíž fabriky Smoby sa nachádza i výrobca na detské traktory Falk

Nami ponúkané detské výrobky spĺňajú tie najprísnejšie normy na výrobu hračiek a prinášajú deťom radosť pri hre a spokojnosť rodičov. Veríme, že Vás naše pekné hračky zaujmú.

Našli sme zaujímavé video test hračiek , ktoré vysvetľuje ako spoznať nebezpečnú hračku

Spoľahnite sa na našu ponuku  

Vyberáme Pre naše deti to najlepšie

Vážení návštevníci.

Nakupovanie z domu online sa stalo nateraz nevyhnutnosťou. 

Ďakujeme vopred, že nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Objednávky prijímame a expedujeme kuriérom zatiaľ bez väčších obmedzení, prípadne s krátkym oneskorením, začo sa vopred ospravedlňujeme, nakoľko kombinujeme prácu z domu, opatrovanie detí, sem tam mešká kuriér no vždy však robíme na maximum čo vieme, preto prosím zbytočne nevolajte, všetko postupne s min. oneskorením odchádza. Ďakujeme za pochopenie 💝

Pre tích čo platia vopred: Do emailu Vám posielame po nabehnutí platby Potvrdenie o prijatí úhrady a po odoslaní balíka dostáva každý email o pohybe balíka.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Ďakujeme

Iveta a naše deti