Možnosť odberu a otvorenia balíčka vo výdajných miestach Zásielkovne. Aktuálny zoznam prevádzok si overte TU

Objednaný tovar v rámci celej Slovenskej republiky vám doručí kuriér Slovak Parcel Service. O odoslaní objednávky Vás informujeme v deň jej odoslania e-mailom a sms, kde nájdete link na sledovanie zásielky.

Balík na poštu Možnosť sledovania pohybu zásielky na www.posta.sk

Do zahraničia posielame pri uhradení objednávky vopred ( prepravu si môže zabezpečiť kupujúci alebo ju vypočítame presne podľa váhy balíka dľa taríf Slovenskej pošty https://cennik.posta.sk/ - výsledná cena objednávky bude následne po dohode so zákazníkom navýšená podľa cenníka pošty) 

V prípade nadrozmernej zásielky nad 25 kg si predávajúci vyhradzuje právo na zmenu poštovného (o tejto zmene je zákazník vopred informovaný za účelom odsúhlasenia zmeny poštovného).

Najčastejšie otázky 

 

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti