Vyberáme najlepšie hračky do vane

Aj u vás je kúpanie dieťatka vo vani trápením a umývanie sa nezaobíde bez kriku a sĺz? Osvedčeným prostriedkom, ako zbaviť dieťatko strachu z vody sú hračky do vane.

Hrou s pestrou a zaujímavou hračkou sa kúpanie batoliat mení na skutočné potešenie. Hračka do vody púta pozornosť dieťatka, a tak umývanie bude pre mamičku jednoduchšie. Hračky vo vani nielenže „utrú“ slzy a rozptýlia detské rozmary, ale zaženú strach z vody a aktívne prispievajú k vývoju. Pri hre vo vode sa u detí rozvíja sústredenosť, predstavivosť, jemná motorika, logické myslenie ako aj inteligencia.

Radosť z kúpania a hru vo vode si môžu so sedátkami do vane vychutnať už aj deťúrence, ktoré pri sedení potrebujú malú oporu. Pri tomto skvelom vynáleze majú mamičky voľné ruky na umývanie dieťatka a nemusia sa obávať, že sa im malé neposedné striebro vo vode vykĺzne.


Sedátko do vane AQUABABY (Thermobaby) >>>

Akou hračkou zabaviť dieťatko vo vani?

Pozornosť detí vo veku jedného roka pútajú plávajúce hračky: loďky do vane, plávajúce rybičky, farebné morské zvieratká. Radosť a smiech deťúreniec neustále vyvolávajú striekajúce hračky. Tie sú vyrobené z mäkkého netoxického kaučuku. Stačí do „bruška“ nabrať vodu, zatlačiť a hra s vodnou fontánkou nemá konca.

Prelievanie vody s pohárikmi s otvormi i bez otvorov dokáže deti vo vode zabaviť neuveriteľne dlho.

O zábavu detí vo vani sa postarajú aj Veselí kamaráti do vane od Fisher Price:


rozprávkový aquapark do vane Cotoons so žabkou Wabap:


Vo vode sa nebudú nudiť ani staršie deti. Radosť im pri kúpaní vo vani prinesie napríklad chytanie motýľov sieťkou 

alebo hra s písmenkami a číslicami, špeciálne určenými pre hru vo vani

 

 

A aby bol poriadok nielen v detskej izbe, obľúbené hračky do vody, môžete mať pekne odložené v boxe na hračky do vane.

Plastový box na hračky do vane Baby Ono >>>
 

Nielen detská izba či kolektív detí na ulici vytvára vhodné prostredie pre uplatnenie detskej fantázie. Hry vo vode s hračkami do vane prinášajú deťom nezabudnuteľné zážitky.

Treba zachrániť potápajúcu loďku, na Nema útočí žralok a motýle, ktoré popadali do vane, treba čo najskôr pochytať, aby mohli opäť lietať.

Umožnite vášmu drobčekovi užiť si pôžitok z kúpania  a vyberte mu najvhodnejšiu hračku do vane, ktorá mu prinesie veľa pozitívnych emócií.