Ako sa dá spraviť z jedného kočíka, kočík pre dve deti

Možno práve premýšľate nad tým, ako spraviť z kočíka pre jedno dieťa kočík pre dve deti. Dá sa to vôbec?

Veru dá :) 

Ešte teraz si zaiste s úsmevom spomínate, ako ste sa nevedeli dočkať svojho prvého drobčeka. A zrazu, chvíle plné radosti a očakávania prežívate opäť. Už ako skúsená mamička viete, že potrebujete pre svoje 2 malé detičky ideálny kočík, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky a poskytne deťom maximálny komfort. 

Aj v našom obchode máme pre vás detské kočíky, ktoré viete jednoducho prispôsobiť potrebám vašej rozrastajúcej rodinky.

Kočíky pre dvojičky alebo viacgeneračné kočíky pre súrodencov narodených tesne po sebe si získali priazeň rodičov, čo zaregistrovali aj výrobcovia kočíkov, a preto ponuku súrodeneckých kočíkov z roka na rok rozširujú a zdokonaľujú.

Ako špecializovaný obchod pre dvojčatá sme svetové novinky v ponuke viacgeneračných kočíkov priniesli pre rodičov a ich detičky aj na Slovensko. Prvé priečky v predaji kočíkov pre 2 deti na Slovensku i vo svete už niekoľko rokov obsadili kočíky značky Baby Jogger City Select a iCandy Pear + Peach.

Kočíky oboch značiek patria k najpredávanejším produktom v našom obchode už 8 rokov. Dovolím si tvrdiť, že na Slovensku minimálne každý druhý kočík tohto typu pochádza z našej predajne :)

Ako to funguje?

Kočiar si rýchlo prispôsobíte svojim potrebám. Môžete ho používať „klasicky“ pre jedno dieťa alebo ho využijete pri vození dvoch detí. Jednoducho na konštrukciu kočíka nasadíte buď jedno sedadlo, alebo dve sedadlá. Vybrať si môžete naozaj z množstva kombinácií, a tak si vytvoríte kočík podľa aktuálnych potrieb.

Varianty pre súrodencov:

  • športová sedačka + vanička
  • športová sedačka + autosedačka
  • športová sedačka + športová sedačka

 

Verzie pre dvojičky:

  • vanička + vanička
  • autosedačka + autosedačka
  • športová sedačka+ športová sedačka

 

Ku kočíku môžete namontovať aj skejtík pre tretieho súrodenca, alebo ak už starší súrodenec nechce sedieť v kočíku, môžete ho voziť na prídavnom stupátku.

Alebo sa vám viac páči postranné sedadlo tzv. sajtka? Šup s ňou na konštrukciu.

Stále váhate a nemáte istotu či viacgeneračný kočík kúpiť alebo nie? Všetko o vození v súrodeneckom kočíku pre dve deti, ale aj odpovede na vaše otázky a prečo je viacgeneračný kočík u rodičov obľúbený sa dočítate v článku, ktorý si môžete stiahnuť nižšie.