Ako zaplatiť za tovar

Platba u kuriéra - Dobierka 

Za tovar zaplatíte až pri jeho preberaní u vás doma pracovníkovi doručovateľskej spoločnosti, buď v hotovosti alebo platobnou kartou.​

Platba vopred cez účet

Pokiaľ si želáte zaplatiť za tovar prevodom z vášho účtu napíšte to prosím do poznámky v objednávke. Jej úhradu vykonajte až po potvrdení z našej strany a to nasledovne

číslo účtu: 2526183453/0200, IBAN: SK9202000000002526183453 , SWIFT: SUBASKBX

Variabilný symbol zadajte číslo vašej objednávky ( nájdete ho vo svojom e-maile) 

Suma k úhrade je „Celková cena objednávky“ ( máte ju v e-maile, ktorý ste dostali po odoslaní objednávky).

Ako dlho trvá pripísanie platby na účet?

Ak odosielate platbu z VUB-ky, máme ju na účte pripísanú ešte v ten istý deň. Pri prevode peňazí z inej banky, trvá pripísanie vašej platby na náš účet 1 – 3 dni.

Pokiaľ tovar súrne potrebujete, potom si zvoľte radšej spôsob dodania na dobierku.

Platba v hotovosti v našej prevádzke

Ak si chcete tovar prevziať osobne v našej prevádzke v Močenku, zvoľte spôsob dodania - osobný odber. Pri osobnom prevzatí tovaru neúčtujeme žiadny manipulačný poplatok. Platba kartou  z technických dôvodov nie je možná!

 

Vážení návštevníci.

Ďakujeme vopred, ak nakúpite v našom rodinnom obchodíku, ktorý odvádza dane cez 11 rokov na Slovensku a tak si spoločne pomáhame navzájom :) 

Pri nákupe nad 59 Eur dopravu zaplatíme my :)  Ak Vám tovar nevyhovuje, dá sa samozrejme vrátiť napr. kurierskou firmou, ktorú Vám vieme po dohode sprostredkovať. Veríme však, že Vás naša kvalita a služby uspokoja, tak že sa k nám opäť radi vrátite.

Pokiaľ ihneď nereagujeme na telefón, prosím napíšte nám. Infolinka a fakturácia pracuje doma popri deťoch. Ďakujeme za pochopenie.

Človek pri hre zabudne na všetky problémy sveta :) Vyberajte a hrajte sa...

Iveta a naše deti