• Úvod >>
  • Videá našich produktov

Videá našich produktov

Video recenzie natočené našimi zákazníkmi za čo im zo ♥ ďakujeme

Osobne testujeme mnohé naše hračky, aby sme Vám ponúkli to najlepšie.

Nájdete tu pre inšpiráciu aj videá našich dodavateľov

Francúzske hračky Smoby s motívom Frozen pre Vaše dievčatko

Vyberte pre vašu princezničku francúzske hračky Smoby s motívom rozprávky Frozen –Ľadové kráľovstvo. Rozprávkové prevedenie detskej kuchynky, riadikov na hranie, kolobežky bicykla či trojkolky prenesú aj vašu malú princeznú do ríše fantázie a nekonečnej zábavy.

 

Magický tzv kinetický piesok pre všetkých 

Patrí hra k piesku aj vás k tým obľúbeným? Urobte radosť vašim deťom kinetickým pieskom. Táto revolučná novinka  poskytuje obrovský priestor pre kreativitu a tvorivú činnosť všetkých detí a to bez akéhokoľvek neporiadku. Aby ste si túto jedinečnú hračku vedeli predstaviť pozrite si video, a potom si už len povyberajte pieskové sady, s ktorými sa s radosťou budú zabávať aj vaše deti. Vhodné dokonca aj pre seniorov :)

Detský kočík pre bábiku

Detský kočík pre bábiku patrí už roky medzi hračky, s ktorými sa deti rady hrajú. Pri hrách s bábikou je kočiarik nevyhnutným doplnkom vo výbave každej malej mamičky. S detským kočíkom sa deti zahrajú doma i vonku počas prechádzok. Vyberte si kočík pre bábiku v rôznych farbách, motívom obľúbenej rozprávkovej postavičky alebo kočík, ktorý je takmer na nerozoznanie od toho skutočného. Detským kočíkom pre bábiku z nášho obchodu potešíte dievčatká od 1 roka, ale aj 7 ročné malé slečny, ktorým hra s bábikami prináša radosť. 

Francúzske hračky Baby Nurse 

Obľúbili si ich aj naši malí zákazníci. Starostlivá malá mamička túži svoju bábiku nakŕmiť, pohojdať, vykúpať a práve kolekcia Baby Nurse od Smoby poskytuje deťom všetko potrebné pre hry, v ktorých si dievčatká rozvíjajú svojk materinský inštikt. Urobte radosť vášmu dievčatku a vyberte mu kolísku, postieľku, prebaľovací vozík, stoličku na kŕmenie bábiky alebo iné doplnky, s ktorými sa stane hra na mamu dokonalou.

Novinka - Megformers- stavebnica pre deti

Megformers- stavebnica pre deti je jedinečná novinka v našom e-shope. Stavebnica pre chlapcov i dievčatá, pri ktorej fantázia detí nepozná hraníc, zabaví celú rodinu. Doprajte hodiny skladania, vymýšľania a hrania i vašim deťúrencom.

Fisher Price uspávačik 

Tento milý psík určite rozveselí vás aj vaše bábätko a po zábave šup šup do postieľky

Pozrite si, čo všetko dokáže veselá opička Fisher Price, ktorá sa zaručene stane obľúbenou hračkou
aj u vás doma.

Fisher Price Hovoriaci psík je skvelá didaktická hračka, pomocou ktorej sa dieťatko formou hry naučí prvé čísla, abecedu, pomenovať časti tela a vďaka chytľavej melódii sa veľmi rýchlo naučí veselé pesničky. Hovoriaci psík Fisher Price patrí už niekoľko rokov k najobľúbenejším hračkám v našom obchode. A dievčatká okúzli Psíčkova sestrička Fisher Price.

Slovensky a anglicky hovoriaci notebook pre deti

Detský notebook Fisher Price pre najmenšie deti je zábavná a interaktívna hračka, po ktorej s radosťou siahne aj váš drobček. Svetelné a hudobné efekty deti nielen zabavia, ale pomáhajú aj pri získavaní nových vedomostí.

Fisher Price slovensky hovoriace hračky

Radi by ste kúpili pre dieťatko slovensky hovoriacu hračku, ale chcete vedieť čo, ktorá hračka „dokáže“ ? Pozrite si naše videá s ukážkami hudobných a slovensky hovoriacich hračiek, ktoré zakúpite v našom eshope. Napríklad aj tento detský Fisher price glóbus naučí deti veľa zaujímavého

 

 

Detský tablet Fisher Price je zábavná a didaktická hračka pre všetky deťúrence, ktoré fascinuje váš tablet, telefón či notebook. Darujte vášmu dieťatku túto modernú hračku, s ktorou sa bude hrať i učiť zároveň.

Stabilná trojkolka pre deti s kovovou konštrukciou Winther

Kovová trojkolka pre deti od dánskeho výrobcu je vysoko kvalitný európsky výrobok, ktorý má všetky certifikáty pre hračku do škôlky. Riadidlá i sedadlo sú výškovo nastaviteľné, a tak trojkolku viete dokonale prispôsobiť potrebám dieťatka.

Hudobné nástroje pre najmenšie deti

Hudobné hračky najmenšie deťúrence fascinujú a deti sa s nimi dokážu prehrať veľmi dlho. Množstvo zábavy si užijú i s hudobnou kapelou Kiddieland.

SmarTrike dokonalá trojkolka pre vášho drobčeka

Trojkolky SmarTrike poskytujú dieťatku pri vození maximálny komfort a rodičom pohodlné a jednoduché ovládanie. Veď presvedčte sa sami.

Detská šmýkalka a preliezka v jednom

Šmýkanie, lezenie po lezeckej stene, skrývanie a hodiny zábavy, pohybu a smiechu si deti užívajú  počas celého roka, či už doma alebo vonku. Chcete pre dieťatko výnimočný darček? Šmýkačka a preliezka v jednom je správnou voľbou.

Prvé topánočky , papučky, capačky aj ponožky pre bábätká a batoľatá si vyberiete pre deti už aj u nás.

Playshoes ponožko papučky je dobrý na Mikulášsky darček

Modely áut od Bruder

Chlapci autá jednoducho milujú, a preto im radosť robia aj kvalitné autá Bruder.  Pozrite si našu bohatú ponuku detských áut nemeckej značky Bruder a potešte malého hasiča, smetiara či traktoristu.

Lietadlo na hranie Abrick

Detské veľké lietadlo je európsky  výrobok z rady Abrick od francúzskeho výrobcu hračiek Écoiffier, ktorý v hračkách pre chlapcov i dievčatá skombinoval vysokú kvalitu za rozumnú cenu.

Detský kamión Little Tikkes

Little Tikes kamión pre deti je kvalitná hračka pre chlapcov, s ktorou sa zabaví aj niekoľko generácií detí. O kvalite hračiek americkej značky Little Tikes sa môžete presvedčiť sami.

Drevená vláčiková dráha

Detská vláčiková dráha z dreva je splneným snom každého malého rušňovodiča. Zaručí hodiny hrania, skladania a zapojí sa rád aj otecko či starší súrodenec. Postupne môžete dieťatku k základnej sade koľajníc dokupovať príslušenstvo a je vystarané o darčeky k meninám či narodeninám :)

Detské domčeky na hranie

Stabilné domčeky pre deti, ktoré môžete umiestniť aj v interiéri. Záhradný domček na hranie dáva deťom neobmedzený priestor pre hry a uplatnenie detskej fantázie. Dovnútra môžte vložiť koberček, spacák, stolček, stoličku či plastovú kuchynku a z domčeka sa razom stane obchod, reštaurácia, či hotel...

Odrážacia motorka Falk

Detská motorka na odrážanie populárnej značky Falk je vyrobená vo Francúzsku. Ak hľadáte odrážadlo – motorku pre deti od 1 roka, odrážadlá Falk vrelo odporúčame z vlastných skúseností.

Detský obchod

Deti rady napodobňujú dospelých a hry na obchod, predavačov a zákazníkov sú veľmi obľúbené.  Urobte deťúrencom tieto hry ešte viac reálnejšími s detskými obchodíkmi, pokladňami i tovarom.

Detský doktorský kufrík pre malé lekárky

Aj vy sa stávate často pacientom vášho malého lekára? Hry na doktora sú u detí veľmi obľúbené  a deti nimi často prekonajú vlastný strach z návštevy ambulancie.  Zahrajte sa na doktora a pacienta aj s vaším drobcom. Doktorský kufrík, lekársky vozík napríklad s EKG prístrojom spravia tieto hry omnoho zaujímavejšie.

Detská pokladnička

Nakupovanie, obsluhovanie zákazníkov, blokovanie tovaru patria k detskému hravému svetu. Elektronická pokladňa so zvukovými i svetelnými efektmi je mini replikou svojho skutočného originálu a hrou na obchod sa s obľubou zabávajú aj staršie deti.

Vankúš na dojčenie pre dvojčatá

Toto video nám urobilo obrovskú radosť : -) 2 „ bábiky“ naraz papajú  vďaka dojčenskému vankúšu pre 2 deti . Ďakujeme! Vankúš bol navrhnutý matkami dvojčiat a podľa spätných recenzií našich zákazničiek je na nezaplatenie :)

 

Detský stolík a pieskovisko v jednom

Ideálne riešenie, ak máte málo miesta pre pieskovisko alebo nechcete, aby vaše dieťatko v pieskovisku sedelo.
Rado sa hrá vaše dieťa s vodou? Nalejte mu ju tam, súčasťou je funkčná pumpička či vodný mlyn.
Navyše v zime použijete stolík vo vnútri na kreslenie či modelovanie, aké praktické.

Kočík pre bábiku Maxi Cosi Quinny

Najobľúbenejší a najpredávanejší kočík pre bábiky v našom eshope.  Hlboký, športový kočík a autosedačka v jednom Maxi Cosi Quinny je ideálny pre malé mamičky vo veku od 3 rokov. Kočík pre bábiku je kvalitný francúzsky výrobok a je dokonalou kópiou svojho originálu.

 

Fisher Price ovládač pre deti

Aj vaše dieťatko fascinuje ovládač od televízora? Urobte mu radosť  detským ovládačom Fisher Price.

Miešač kariet

Patria kartové hry u vás k obľúbeným? Urobte si z ich miešania zábavu.

Fisher Price Psíkovo piáno

Páčia sa vášmu drobčekovi hudobné hračky, ktoré nielen vyhrávajú, ale i svetielkujú? Veľkú radosť mu spravíte vyhrávajúcim klavírom od Fisher Price.

 

 

Naše tipy

Nenašli sa žiadne produkty.