Novinka Recenzia

CAM Campione jedálenská stolička 2017, od 6 mesiacov

Tovar expedujeme:
1-3 pracovných dní
Výrobca:
CAM
Obj. číslo:
BD-C-S230016-4
109,90 € 91,58 €
-+
Pri nákupe nad 79 Eur doprava zadarmo
Sledovať
Poslať dotaz predajcovi

CAM Campione jedálenská stolička 2017, od 6 mesiacov

CAM Campione jedálenská stolička 2016

Jedálenská stolička Campione je vhodná pre deti od 6 do 36 mesiacov.
Stolička Campione je vybavená 5-bodovým bezpečnostným pásom, stredovým pásom a druhým pultom. Rozloženie a zloženie sa prevádza jedným pohybom, pomocou poistného mechanizmu na košíku. Jedným pohybom sa tiež nastaví výška polstrovaného sedadla - do 6 pozícií. Novo patentovaný mechanizmus umožňuje nastavenie operadla a podnožky súčasne do 3 polôh, tým sa Campione stáva perfektnou všestrannou stoličkou nielen na stolovanie, ale aj pre odpočinok a ponúka vášmu dieťaťu podobné pohodlie ako lôžko. Zadné kolieska sú vybavené brzdami a spolu s prednými valivými kolieskami umožňujú ľahký pohyb stoličky v akomkoľvek smere.

 

NÁZOR ODBORNÍKA

Detská jedálenská stolička Campione od talianskeho výrobcu CAM, pre ktorého je bezpečnosť výrobkov jednou z najvyšších priorít. Vysoká stolička pre deti má moderný dizajn a množstvo praktických detailov.

Priestranná stolička má extrémne mäkké polstrovanie a poťah sa jednoducho čistí.

Campione je jedným pohybom nastaviteľná do 6 rôznych výšok, a preto ju môžete prispôsobiť prakticky akejkoľvek výške stolu, aby dieťatko mohlo stolovať s vami. Polohu sedadla je možné nastaviť do 3 rôznych polôh, od sedu až do poloľahu. Praktickým prvkom je veľký kôš pod sedadlom, v ktorom sú hračky vždy po ruke. 

Široký zdvojený pultík možno jednoducho odňať jednou rukou a umyť pod tečúcou vodou. 

Stolička nemá žiadne ostré hrany a rohy, preto rodičia a ani deti sa nezrania, ani pri náhodnom náraze do nej. Vyznačuje sa vysokou stabilitou a 5-bodový bezpečnostný pás poskytuje dieťaťu dokonalú ochranu.

Vďaka dvom zadnými kolieskami môžete stoličku Cam Campione ľahko presúvať. Ak ju budete potrebovať odložiť, jednoducho sa skladá, samostatne stojí a zložená nezaberá veľa miesta. 

Jedálenskú stoličku Campione hodnotím ako kvalitnú, pre dieťa veľmi pohodlnú a priestornú. Jednoduchá manipulácia a čistenie, perfektne vyriešené polohovanie a k tomu aj pekne vyzerá. Jednoznačne odporúčam.Vhodné pre dieťa od6 mesiacov
Váha celkom (kg)9,4kg
Rozmer (dxšxv) cm82cm 63cm 110cm zložená 40cm 61cm 97cm

Fotogaléria

Video